Naar de inhoud

een gebroken hart en een gestolen ziel

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026654
zaterdag 17 oktober 202643
Samen7311
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026654
zaterdag 17 oktober 202643
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202611
Samen9432
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)7412
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)77
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)19520
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1414
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1313
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1212
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)54
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)41
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)81310
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)813
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)84
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5252
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15268
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3411
Samen1.521286
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20268725
September 202623055
Augustus 20262424
Juli 20261110
Juni 202622
Mei 202683
April 202690217
Maart 202644
Februari 20266262
Januari 202622
December 202511
November 202518881
Oktober 202511
September 2025187137
Augustus 2025207179
Juli 2025154126
Juni 2025130104
Mei 202566
April 20252825
Maart 20251919
Februari 202533
Januari 202511
December 202422
November 202466
Samen2.265895
Per jaar
  • 2026 (tot nu)204 bezoekers · 1.332 bekeken
  • 2025683 bezoekers · 925 bekeken
  • 2024220 bezoekers · 220 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 20224 bezoekers · 4 bekeken
  • 20215 bezoekers · 6 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20195 bezoekers · 11 bekeken
  • 20187 bezoekers · 10 bekeken
  • 20176 bezoekers · 6 bekeken
  • 201610 bezoekers · 15 bekeken
  • 201544 bezoekers · 61 bekeken
  • 201418 bezoekers · 25 bekeken
  • 201315 bezoekers · 22 bekeken
  • 201223 bezoekers · 25 bekeken
  • 2011107 bezoekers · 114 bekeken
  • 201065 bezoekers · 105 bekeken
  • 2009108 bezoekers · 137 bekeken
  • 200834 bezoekers · 60 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.33220413,0%
202592568343,6%
202422022014,0%
2023440,3%
2022440,3%
2021650,3%
2020440,3%
20191150,3%
20181070,4%
2017660,4%
201615100,6%
201561442,8%
201425181,1%
201322151,0%
201225231,5%
20111141076,8%
2010105654,2%
20091371086,9%
200860342,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur16113,8%
1 tot 2 uur11093,1%
2 tot 3 uur37186,3%
3 tot 4 uur5293,1%
4 tot 5 uur17124,2%
5 tot 6 uur23175,9%
6 tot 7 uur78134,5%
7 tot 8 uur14113,8%
8 tot 9 uur18113,8%
9 tot 10 uur19144,9%
10 tot 11 uur20134,5%
11 tot 12 uur12103,5%
12 tot 13 uur29217,3%
13 tot 14 uur962,1%
14 tot 15 uur1693,1%
15 tot 16 uur3693,1%
16 tot 17 uur41113,8%
17 tot 18 uur192124,2%
18 tot 19 uur38882,8%
19 tot 20 uur137124,2%
20 tot 21 uur55113,8%
21 tot 22 uur2693,1%
22 tot 23 uur150113,8%
23 tot 24 uur27207,0%
Samen1.522287100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag46 bezoekers · 928 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 127 bekeken
  • Woensdag48 bezoekers · 76 bekeken
  • Donderdag33 bezoekers · 109 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 40 bekeken
  • Zaterdag45 bezoekers · 124 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 118 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag9284616,0%
Dinsdag1274114,3%
Woensdag764816,7%
Donderdag1093311,5%
Vrijdag404013,9%
Zaterdag1244515,7%
Zondag1183411,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.280 keer bekeken (84,1%), 208 bezoekers (72,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
242 keer bekeken (15,9%), 79 bezoekers (27,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van een gebroken hart en een gestolen ziel

↑ Terug naar de berichten