Naar de inhoud

Jan Yatata

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202621
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202631
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen96
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)32
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)31
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)84
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1616
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1616
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)54
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)5.26011
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)42
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)88
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)108
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)99
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1212
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1111
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)12.04722
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1413
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)116
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)33
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)74
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)33
Samen17.476180
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202674
September 2026128
Augustus 20264141
Juli 20265.27119
Juni 20262321
Mei 20263736
April 202612.07342
Maart 20263633
Februari 2026218200
Januari 2026110105
December 20257141
November 20259588
Oktober 202512089
September 20254530
Augustus 2025230163
Juli 2025205144
Juni 202554
Mei 20251312
April 20259482
Maart 20252725
Februari 20251111
Januari 202566
December 20241110
November 20242119
Samen18.7821.233
Per jaar
  • 2026 (tot nu)509 bezoekers · 17.828 bekeken
  • 2025695 bezoekers · 922 bekeken
  • 2024107 bezoekers · 120 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)17.82850938,8%
202592269553,0%
20241201078,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur381223,0%
1 tot 2 uur343253,4%
2 tot 3 uur397466,3%
3 tot 4 uur373334,5%
4 tot 5 uur750162,2%
5 tot 6 uur695223,0%
6 tot 7 uur828202,8%
7 tot 8 uur780202,8%
8 tot 9 uur812294,0%
9 tot 10 uur322283,9%
10 tot 11 uur1.423446,1%
11 tot 12 uur1.546334,5%
12 tot 13 uur1.501537,3%
13 tot 14 uur1.562415,6%
14 tot 15 uur1.418405,5%
15 tot 16 uur1.492354,8%
16 tot 17 uur1.342243,3%
17 tot 18 uur765486,6%
18 tot 19 uur602354,8%
19 tot 20 uur522294,0%
20 tot 21 uur17172,3%
21 tot 22 uur32283,9%
22 tot 23 uur19182,5%
23 tot 24 uur192212,9%
Samen18.114727100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag74 bezoekers · 87 bekeken
  • Dinsdag85 bezoekers · 102 bekeken
  • Woensdag82 bezoekers · 5.338 bekeken
  • Donderdag125 bezoekers · 307 bekeken
  • Vrijdag84 bezoekers · 11.949 bekeken
  • Zaterdag217 bezoekers · 256 bekeken
  • Zondag60 bezoekers · 75 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag877410,2%
Dinsdag1028511,7%
Woensdag5.3388211,3%
Donderdag30712517,2%
Vrijdag11.9498411,6%
Zaterdag25621729,8%
Zondag75608,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
17.783 keer bekeken (98,2%), 450 bezoekers (61,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
331 keer bekeken (1,8%), 277 bezoekers (38,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Jan Yatata

↑ Terug naar de berichten