Naar de inhoud

Blog van Kees

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
Samen64
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen97
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)64
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2527
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)43
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2996
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)99
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1010
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)31
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)53
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)109
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1.80878
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)86
Samen2.449169
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202686
September 202625913
Augustus 202676
Juli 20263018
Juni 20262222
Mei 202676
April 2026117
Maart 20262019
Februari 20261.82288
Januari 20261414
December 20252010
November 202516916
Oktober 20256442
September 20259365
Augustus 2025266214
Juli 2025153101
Juni 20255656
Mei 20251918
April 20251010
Maart 20251010
Februari 202544
Januari 202533
December 202444
November 202488
Samen3.350750
Per jaar
  • 2026 (tot nu)189 bezoekers · 2.471 bekeken
  • 2025549 bezoekers · 867 bekeken
  • 2024209 bezoekers · 209 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 202236 bezoekers · 41 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20202 bezoekers · 5 bekeken
  • 201918 bezoekers · 29 bekeken
  • 201826 bezoekers · 31 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.47118918,3%
202586754953,1%
202420920920,2%
2023330,3%
202241363,5%
2021220,2%
2020520,2%
201929181,7%
201831262,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur16145,4%
1 tot 2 uur662,3%
2 tot 3 uur13103,9%
3 tot 4 uur551,9%
4 tot 5 uur1072,7%
5 tot 6 uur13114,3%
6 tot 7 uur18124,7%
7 tot 8 uur20135,1%
8 tot 9 uur151124,7%
9 tot 10 uur184218,2%
10 tot 11 uur1172,7%
11 tot 12 uur17145,4%
12 tot 13 uur51155,8%
13 tot 14 uur11993,5%
14 tot 15 uur90124,7%
15 tot 16 uur70103,9%
16 tot 17 uur475197,4%
17 tot 18 uur550145,4%
18 tot 19 uur71562,3%
19 tot 20 uur5172,7%
20 tot 21 uur8862,3%
21 tot 22 uur2993,5%
22 tot 23 uur1193,5%
23 tot 24 uur1193,5%
Samen2.724257100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 34 bekeken
  • Dinsdag53 bezoekers · 2.327 bekeken
  • Woensdag42 bezoekers · 47 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 178 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 31 bekeken
  • Zaterdag57 bezoekers · 74 bekeken
  • Zondag24 bezoekers · 33 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag342810,9%
Dinsdag2.3275320,6%
Woensdag474216,3%
Donderdag1782710,5%
Vrijdag312610,1%
Zaterdag745722,2%
Zondag33249,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.617 keer bekeken (96,1%), 176 bezoekers (68,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
107 keer bekeken (3,9%), 81 bezoekers (31,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Blog van Kees

↑ Terug naar de berichten