Naar de inhoud

Radio Amarillo

Jong Snel en Wild
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261255
Samen1266
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261255
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1288
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1255
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1267
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)55
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)7.60458
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)574
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1.0029
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)32
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3818
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1.23911
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)8.48637
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)83
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)64
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)5.27616
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)2.08218
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)98
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7575
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Samen26.538323
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261277
September 202613112
Augustus 20268.68896
Juli 202651416
Juni 20269.60147
Mei 20262215
April 20267.35834
Maart 20262322
Februari 20268080
Januari 202644
December 202522
November 202519078
Oktober 202542
September 2025167101
Augustus 2025207185
Juli 2025141121
Juni 20257973
Mei 202543
April 20251211
Maart 20253533
Februari 202533
Januari 202522
December 202411
November 20241515
Samen27.410963
Per jaar
  • 2026 (tot nu)333 bezoekers · 26.548 bekeken
  • 2025614 bezoekers · 846 bekeken
  • 2024292 bezoekers · 295 bekeken
  • 20239 bezoekers · 11 bekeken
  • 202211 bezoekers · 15 bekeken
  • 20215 bezoekers · 6 bekeken
  • 20208 bezoekers · 8 bekeken
  • 20195 bezoekers · 14 bekeken
  • 20186 bezoekers · 8 bekeken
  • 20179 bezoekers · 9 bekeken
  • 201611 bezoekers · 12 bekeken
  • 201518 bezoekers · 24 bekeken
  • 20149 bezoekers · 9 bekeken
  • 201327 bezoekers · 28 bekeken
  • 201237 bezoekers · 38 bekeken
  • 201153 bezoekers · 73 bekeken
  • 2010117 bezoekers · 165 bekeken
  • 200934 bezoekers · 51 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)26.54833320,8%
202584661438,4%
202429529218,3%
20231190,6%
202215110,7%
2021650,3%
2020880,5%
20191450,3%
2018860,4%
2017990,6%
201612110,7%
201524181,1%
2014990,6%
201328271,7%
201238372,3%
201173533,3%
20101651177,3%
200951342,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur995225,3%
1 tot 2 uur1.248204,8%
2 tot 3 uur651174,1%
3 tot 4 uur924112,7%
4 tot 5 uur730143,4%
5 tot 6 uur980174,1%
6 tot 7 uur1.442184,3%
7 tot 8 uur1.312133,1%
8 tot 9 uur1.612215,1%
9 tot 10 uur1.578204,8%
10 tot 11 uur1.505225,3%
11 tot 12 uur1.369215,1%
12 tot 13 uur794153,6%
13 tot 14 uur1.345194,6%
14 tot 15 uur1.119194,6%
15 tot 16 uur953204,8%
16 tot 17 uur555174,1%
17 tot 18 uur604153,6%
18 tot 19 uur891163,9%
19 tot 20 uur1.380143,4%
20 tot 21 uur1.280112,7%
21 tot 22 uur1.380225,3%
22 tot 23 uur887153,6%
23 tot 24 uur1.210163,9%
Samen26.744415100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 7.629 bekeken
  • Dinsdag69 bezoekers · 6.807 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 1.399 bekeken
  • Donderdag55 bezoekers · 3.744 bekeken
  • Vrijdag44 bezoekers · 3.695 bekeken
  • Zaterdag94 bezoekers · 2.413 bekeken
  • Zondag39 bezoekers · 1.057 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag7.6296114,7%
Dinsdag6.8076916,6%
Woensdag1.3995312,8%
Donderdag3.7445513,3%
Vrijdag3.6954410,6%
Zaterdag2.4139422,7%
Zondag1.057399,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
23.274 keer bekeken (87,0%), 282 bezoekers (68,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
3.470 keer bekeken (13,0%), 133 bezoekers (32,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Radio Amarillo

↑ Terug naar de berichten