Naar de inhoud

Video's van reizen

akke.beakke.be
Welkom op ons blog. Wij zijn Tonny & Leo. Onze hobby's zijn fotograferen, filmen, computer enz. Op dit blog plaatsen wij korte video's van onze reizen en uitstapjes. Zie ons andere blog voor het bekijken van onze Powerpoints, https://blog.seniorennet.nl/tonny_leo_/
Image and video hosting by TinyPic

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 2026632
maandag 19 oktober 20261876
zondag 18 oktober 20261652
zaterdag 17 oktober 20261368
Samen55219
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 2026632
maandag 19 oktober 20261876
zondag 18 oktober 20261652
zaterdag 17 oktober 20261368
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen55623
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2519
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)30211
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1579
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1110
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2222
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3535
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3939
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)50665
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)9.56052
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1.0167
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)94
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1143
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1.03445
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)77228
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2089
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)124
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)204
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.16016
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)20.12428
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)33
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)3215
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7166
Samen35.471497
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202655522
September 202618233
Augustus 202611.164206
Juli 20261813
Juni 20261154
Mei 20262.02686
April 202621.30448
Maart 20263619
Februari 202620.733174
Januari 202622
December 202543
November 202544598
Oktober 202556411
September 20257.104284
Augustus 20257.067406
Juli 2025580288
Juni 2025183106
Mei 202500
April 2025108
Maart 20254341
Februari 202533
Januari 202583
December 2024148
November 202482865
Samen72.9881.931
Per jaar
  • 2026 (tot nu)607 bezoekers · 56.135 bekeken
  • 20251.251 bezoekers · 16.011 bekeken
  • 20241.301 bezoekers · 2.101 bekeken
  • 20233 bezoekers · 5 bekeken
  • 202214 bezoekers · 17 bekeken
  • 202110 bezoekers · 24 bekeken
  • 202018 bezoekers · 21 bekeken
  • 201915 bezoekers · 79 bekeken
  • 201842 bezoekers · 78 bekeken
  • 201753 bezoekers · 75 bekeken
  • 2016162 bezoekers · 355 bekeken
  • 201572 bezoekers · 141 bekeken
  • 2014120 bezoekers · 159 bekeken
  • 2013137 bezoekers · 186 bekeken
  • 2012222 bezoekers · 310 bekeken
  • 2011569 bezoekers · 1.025 bekeken
  • 20101.124 bezoekers · 2.049 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)56.13560710,6%
202516.0111.25121,9%
20242.1011.30122,7%
2023530,1%
202217140,2%
202124100,2%
202021180,3%
201979150,3%
201878420,7%
201775530,9%
20163551622,8%
2015141721,3%
20141591202,1%
20131861372,4%
20123102223,9%
20111.0255699,9%
20102.0491.12419,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur2.664334,6%
1 tot 2 uur2.839354,9%
2 tot 3 uur2.928344,7%
3 tot 4 uur3.013304,2%
4 tot 5 uur3.025415,7%
5 tot 6 uur4.056314,3%
6 tot 7 uur3.177344,7%
7 tot 8 uur3.063294,0%
8 tot 9 uur2.904294,0%
9 tot 10 uur2.810405,6%
10 tot 11 uur2.984354,9%
11 tot 12 uur2.735294,0%
12 tot 13 uur2.185283,9%
13 tot 14 uur3.044365,0%
14 tot 15 uur2.423273,8%
15 tot 16 uur1.309243,3%
16 tot 17 uur1.167243,3%
17 tot 18 uur1.010182,5%
18 tot 19 uur869121,7%
19 tot 20 uur1.347283,9%
20 tot 21 uur1.640283,9%
21 tot 22 uur1.646324,5%
22 tot 23 uur2.031304,2%
23 tot 24 uur2.279324,5%
Samen57.148719100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag108 bezoekers · 3.832 bekeken
  • Dinsdag134 bezoekers · 17.061 bekeken
  • Woensdag121 bezoekers · 6.241 bekeken
  • Donderdag70 bezoekers · 4.089 bekeken
  • Vrijdag86 bezoekers · 5.391 bekeken
  • Zaterdag109 bezoekers · 18.018 bekeken
  • Zondag91 bezoekers · 2.516 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.83210815,0%
Dinsdag17.06113418,6%
Woensdag6.24112116,8%
Donderdag4.089709,7%
Vrijdag5.3918612,0%
Zaterdag18.01810915,2%
Zondag2.5169112,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
36.614 keer bekeken (64,1%), 519 bezoekers (72,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
20.534 keer bekeken (35,9%), 200 bezoekers (27,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Video's van reizen

↑ Terug naar de berichten