Naar de inhoud

Spaartips, Leen Tips, rentevergelijken

De website voor Nederland om financiele producten te vergelijken
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261267
Samen1267
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261267
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen12910
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1278
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2476
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)31
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)54
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)126
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)223
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)42
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)8995
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1257
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)41
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4949
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)1811
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)5720
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)22
Samen1.612163
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261289
September 202625310
Augustus 202676
Juli 2026148
Juni 202644
Mei 20263211
April 20261.02813
Maart 202666
Februari 20265959
Januari 202644
December 20257531
November 202522
Oktober 202517273
September 20254628
Augustus 2025263178
Juli 2025292196
Juni 20252216
Mei 202566
April 20252323
Maart 20251616
Februari 202522
Januari 202511
December 202400
November 20241716
Samen2.472718
Per jaar
  • 2026 (tot nu)130 bezoekers · 1.535 bekeken
  • 2025572 bezoekers · 920 bekeken
  • 2024277 bezoekers · 279 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20194 bezoekers · 9 bekeken
  • 20181 bezoekers · 2 bekeken
  • 20175 bezoekers · 16 bekeken
  • 20161 bezoekers · 2 bekeken
  • 20158 bezoekers · 11 bekeken
  • 20143 bezoekers · 4 bekeken
  • 20132 bezoekers · 2 bekeken
  • 201212 bezoekers · 15 bekeken
  • 201111 bezoekers · 12 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.53513012,6%
202592057255,4%
202427927726,8%
2023550,5%
2022000,0%
2021220,2%
2020000,0%
2019940,4%
2018210,1%
20171650,5%
2016210,1%
20151180,8%
2014430,3%
2013220,2%
201215121,2%
201112111,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur272125,1%
1 tot 2 uur27652,1%
2 tot 3 uur186145,9%
3 tot 4 uur177135,5%
4 tot 5 uur9583,4%
5 tot 6 uur212145,9%
6 tot 7 uur1393,8%
7 tot 8 uur3641,7%
8 tot 9 uur1373,0%
9 tot 10 uur28114,7%
10 tot 11 uur1573,0%
11 tot 12 uur752,1%
12 tot 13 uur32135,5%
13 tot 14 uur50135,5%
14 tot 15 uur71114,7%
15 tot 16 uur135125,1%
16 tot 17 uur1583,4%
17 tot 18 uur2952,1%
18 tot 19 uur1873,0%
19 tot 20 uur28114,7%
20 tot 21 uur19135,5%
21 tot 22 uur23156,4%
22 tot 23 uur19125,1%
23 tot 24 uur1573,0%
Samen1.784236100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag24 bezoekers · 286 bekeken
  • Dinsdag22 bezoekers · 943 bekeken
  • Woensdag17 bezoekers · 20 bekeken
  • Donderdag24 bezoekers · 145 bekeken
  • Vrijdag54 bezoekers · 99 bekeken
  • Zaterdag65 bezoekers · 227 bekeken
  • Zondag30 bezoekers · 64 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2862410,2%
Dinsdag943229,3%
Woensdag20177,2%
Donderdag1452410,2%
Vrijdag995422,9%
Zaterdag2276527,5%
Zondag643012,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.493 keer bekeken (83,7%), 141 bezoekers (59,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
291 keer bekeken (16,3%), 95 bezoekers (40,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Spaartips, Leen Tips, rentevergelijken

↑ Terug naar de berichten