Naar de inhoud

Multivaria

fotosite
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
Samen64
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen64
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)64
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3098
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)62
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2421
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2626
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)125
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)85
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)92
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)65
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1.75795
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)137
Samen2.231232
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202664
September 202632015
Augustus 20266057
Juli 20261710
Juni 202654
Mei 20262116
April 2026114
Maart 20261110
Februari 20261.789121
Januari 20261515
December 202511
November 20252.65192
Oktober 202511
September 2025157113
Augustus 2025198151
Juli 2025256170
Juni 20256651
Mei 20251913
April 20252626
Maart 20251313
Februari 202522
Januari 202500
December 202411
November 202444
Samen5.650894
Per jaar
  • 2026 (tot nu)256 bezoekers · 2.255 bekeken
  • 2025633 bezoekers · 3.390 bekeken
  • 202499 bezoekers · 99 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 201918 bezoekers · 28 bekeken
  • 20188 bezoekers · 9 bekeken
  • 20174 bezoekers · 4 bekeken
  • 201616 bezoekers · 29 bekeken
  • 20158 bezoekers · 11 bekeken
  • 20146 bezoekers · 6 bekeken
  • 201329 bezoekers · 38 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.25525623,6%
20253.39063358,4%
202499999,1%
2023220,2%
2022220,2%
2021110,1%
2020220,2%
201928181,7%
2018980,7%
2017440,4%
201629161,5%
20151180,7%
2014660,6%
201338292,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur32123,4%
1 tot 2 uur3992,6%
2 tot 3 uur30174,9%
3 tot 4 uur30144,0%
4 tot 5 uur44174,9%
5 tot 6 uur179144,0%
6 tot 7 uur227164,6%
7 tot 8 uur22282,3%
8 tot 9 uur6392,6%
9 tot 10 uur479133,7%
10 tot 11 uur718102,9%
11 tot 12 uur561123,4%
12 tot 13 uur491236,6%
13 tot 14 uur373174,9%
14 tot 15 uur93205,7%
15 tot 16 uur62133,7%
16 tot 17 uur278205,7%
17 tot 18 uur42174,9%
18 tot 19 uur37298,3%
19 tot 20 uur182154,3%
20 tot 21 uur25172,0%
21 tot 22 uur237164,6%
22 tot 23 uur151133,7%
23 tot 24 uur8792,6%
Samen4.908350100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag51 bezoekers · 852 bekeken
  • Dinsdag67 bezoekers · 1.230 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 61 bekeken
  • Donderdag53 bezoekers · 2.520 bekeken
  • Vrijdag71 bezoekers · 79 bekeken
  • Zaterdag30 bezoekers · 35 bekeken
  • Zondag45 bezoekers · 131 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag8525114,6%
Dinsdag1.2306719,1%
Woensdag61339,4%
Donderdag2.5205315,1%
Vrijdag797120,3%
Zaterdag35308,6%
Zondag1314512,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.742 keer bekeken (96,6%), 275 bezoekers (78,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
166 keer bekeken (3,4%), 75 bezoekers (21,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Multivaria

↑ Terug naar de berichten