Naar de inhoud

de wereld van Rien

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026655
Samen7212
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026655
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202611
Samen9535
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)66
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)7111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)88
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)77
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)8012
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)88
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1515
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1616
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)6915
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)219
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)532
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)402
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)123
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)107
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)98
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1010
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)109
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4846
Samen531228
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20268828
September 202610638
Augustus 202610147
Juli 20267714
Juni 20265710
Mei 20262116
April 20261310
Maart 20262019
Februari 202610576
Januari 20263131
December 202522
November 202539898
Oktober 20251068
September 2025511222
Augustus 2025177119
Juli 2025231167
Juni 20253428
Mei 2025109
April 20252320
Maart 20251313
Februari 202522
Januari 202511
December 202411
November 20241010
Samen2.138989
Per jaar
  • 2026 (tot nu)289 bezoekers · 619 bekeken
  • 2025689 bezoekers · 1.508 bekeken
  • 2024194 bezoekers · 195 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20195 bezoekers · 10 bekeken
  • 20184 bezoekers · 5 bekeken
  • 20174 bezoekers · 4 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 20157 bezoekers · 10 bekeken
  • 201412 bezoekers · 14 bekeken
  • 201356 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)61928922,7%
20251.50868954,2%
202419519415,3%
2023000,0%
2022110,1%
2021330,2%
2020110,1%
20191050,4%
2018540,3%
2017440,3%
2016660,5%
20151070,6%
201414120,9%
201374564,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17133,3%
1 tot 2 uur33133,3%
2 tot 3 uur93174,3%
3 tot 4 uur1682,0%
4 tot 5 uur20164,0%
5 tot 6 uur29184,5%
6 tot 7 uur81215,3%
7 tot 8 uur18133,3%
8 tot 9 uur27205,0%
9 tot 10 uur21174,3%
10 tot 11 uur75174,3%
11 tot 12 uur12282,0%
12 tot 13 uur33235,8%
13 tot 14 uur67256,3%
14 tot 15 uur44266,5%
15 tot 16 uur17153,8%
16 tot 17 uur82153,8%
17 tot 18 uur26225,5%
18 tot 19 uur22174,3%
19 tot 20 uur59174,3%
20 tot 21 uur44194,8%
21 tot 22 uur14112,8%
22 tot 23 uur37133,3%
23 tot 24 uur128133,3%
Samen1.125397100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag59 bezoekers · 174 bekeken
  • Dinsdag68 bezoekers · 245 bekeken
  • Woensdag67 bezoekers · 285 bekeken
  • Donderdag60 bezoekers · 164 bekeken
  • Vrijdag46 bezoekers · 48 bekeken
  • Zaterdag62 bezoekers · 137 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 72 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1745914,9%
Dinsdag2456817,1%
Woensdag2856716,9%
Donderdag1646015,1%
Vrijdag484611,6%
Zaterdag1376215,6%
Zondag72358,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
916 keer bekeken (81,4%), 300 bezoekers (75,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
209 keer bekeken (18,6%), 97 bezoekers (24,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van de wereld van Rien

↑ Terug naar de berichten