Naar de inhoud

Logatoom

Leven en werk van de dichter Vincent Wallis
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261787
zaterdag 17 oktober 202684
Samen18611
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261787
zaterdag 17 oktober 202684
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen18611
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)18611
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)37011
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)63
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1212
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1919
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2626
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)486
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)115
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)32
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)65
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)109
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)42
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)128
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3635
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1212
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1414
Samen811216
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202618611
September 202637715
Augustus 20265959
Juli 20266214
Juni 2026119
Mei 20262219
April 20261814
Maart 20261212
Februari 20266564
Januari 20262323
December 2025208
November 20251212
Oktober 20257146
September 202515390
Augustus 2025260210
Juli 2025251172
Juni 20255742
Mei 202500
April 202575
Maart 202577
Februari 202511
Januari 202500
December 202411
November 20241111
Samen1.686845
Per jaar
  • 2026 (tot nu)240 bezoekers · 835 bekeken
  • 2025593 bezoekers · 839 bekeken
  • 202468 bezoekers · 68 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20215 bezoekers · 8 bekeken
  • 20201 bezoekers · 2 bekeken
  • 20193 bezoekers · 7 bekeken
  • 20184 bezoekers · 8 bekeken
  • 20174 bezoekers · 6 bekeken
  • 20167 bezoekers · 14 bekeken
  • 201515 bezoekers · 20 bekeken
  • 201411 bezoekers · 11 bekeken
  • 201318 bezoekers · 20 bekeken
  • 201214 bezoekers · 15 bekeken
  • 2011101 bezoekers · 162 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)83524022,1%
202583959354,6%
202468686,3%
2023110,1%
2022110,1%
2021850,5%
2020210,1%
2019730,3%
2018840,4%
2017640,4%
20161470,6%
201520151,4%
201411111,0%
201320181,7%
201215141,3%
20111621019,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur80154,9%
1 tot 2 uur72123,9%
2 tot 3 uur32165,2%
3 tot 4 uur541,3%
4 tot 5 uur67103,3%
5 tot 6 uur81175,6%
6 tot 7 uur65216,9%
7 tot 8 uur139175,6%
8 tot 9 uur24206,5%
9 tot 10 uur57113,6%
10 tot 11 uur16113,6%
11 tot 12 uur12103,3%
12 tot 13 uur27237,5%
13 tot 14 uur11113,6%
14 tot 15 uur12103,3%
15 tot 16 uur992,9%
16 tot 17 uur17103,3%
17 tot 18 uur21185,9%
18 tot 19 uur19165,2%
19 tot 20 uur1492,9%
20 tot 21 uur50123,9%
21 tot 22 uur2610,3%
22 tot 23 uur69113,6%
23 tot 24 uur13123,9%
Samen938306100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag41 bezoekers · 168 bekeken
  • Dinsdag48 bezoekers · 217 bekeken
  • Woensdag27 bezoekers · 35 bekeken
  • Donderdag44 bezoekers · 56 bekeken
  • Vrijdag39 bezoekers · 162 bekeken
  • Zaterdag59 bezoekers · 76 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 224 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1684113,4%
Dinsdag2174815,7%
Woensdag35278,8%
Donderdag564414,4%
Vrijdag1623912,7%
Zaterdag765919,3%
Zondag2244815,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
638 keer bekeken (68,0%), 199 bezoekers (65,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
300 keer bekeken (32,0%), 107 bezoekers (35,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Logatoom

↑ Terug naar de berichten