Naar de inhoud

Recht en Onrecht

akke.beakke.be
LAAT IN HET GASTENBOEK ZIEN DAT JE OOK NIET TEVREDEN BENT OF WEL.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261996
zaterdag 17 oktober 2026308
Samen22914
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261996
zaterdag 17 oktober 2026308
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202611
Samen23520
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)23015
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)24810
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)307
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1717
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)54
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1028
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)197
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)164
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)165
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)346
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5250
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Samen855219
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202623217
September 202629332
Augustus 20262726
Juli 202610713
Juni 20263814
Mei 20263322
April 20264315
Maart 20262424
Februari 20267169
Januari 20262121
December 20253013
November 202544
Oktober 20258459
September 20258380
Augustus 2025175142
Juli 20256852
Juni 20252513
Mei 202511
April 20251912
Maart 20251818
Februari 20251313
Januari 20251818
December 202455
November 20242525
Samen1.457708
Per jaar
  • 2026 (tot nu)253 bezoekers · 889 bekeken
  • 2025425 bezoekers · 538 bekeken
  • 2024441 bezoekers · 442 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20192 bezoekers · 9 bekeken
  • 20182 bezoekers · 4 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 20157 bezoekers · 7 bekeken
  • 20145 bezoekers · 5 bekeken
  • 20134 bezoekers · 5 bekeken
  • 20120 bezoekers · 0 bekeken
  • 201121 bezoekers · 47 bekeken
  • 201041 bezoekers · 93 bekeken
  • 200991 bezoekers · 206 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)88925319,5%
202553842532,7%
202444244133,9%
2023000,0%
2022220,2%
2021220,2%
2020110,1%
2019920,2%
2018420,2%
2017000,0%
2016330,2%
2015770,5%
2014550,4%
2013540,3%
2012000,0%
201147211,6%
201093413,2%
2009206917,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur26123,6%
1 tot 2 uur77185,5%
2 tot 3 uur93164,9%
3 tot 4 uur38144,3%
4 tot 5 uur6592,7%
5 tot 6 uur18113,3%
6 tot 7 uur26113,3%
7 tot 8 uur22134,0%
8 tot 9 uur24175,2%
9 tot 10 uur26206,1%
10 tot 11 uur54206,1%
11 tot 12 uur23164,9%
12 tot 13 uur32247,3%
13 tot 14 uur15154,6%
14 tot 15 uur34195,8%
15 tot 16 uur18123,6%
16 tot 17 uur17113,3%
17 tot 18 uur15134,0%
18 tot 19 uur101175,2%
19 tot 20 uur78134,0%
20 tot 21 uur110,3%
21 tot 22 uur9641,2%
22 tot 23 uur95113,3%
23 tot 24 uur13123,6%
Samen1.007329100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag40 bezoekers · 316 bekeken
  • Dinsdag46 bezoekers · 83 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 41 bekeken
  • Donderdag49 bezoekers · 50 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 50 bekeken
  • Zaterdag85 bezoekers · 126 bekeken
  • Zondag39 bezoekers · 341 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3164012,2%
Dinsdag834614,0%
Woensdag413310,0%
Donderdag504914,9%
Vrijdag503711,2%
Zaterdag1268525,8%
Zondag3413911,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
540 keer bekeken (53,6%), 205 bezoekers (62,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
467 keer bekeken (46,4%), 124 bezoekers (37,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Recht en Onrecht

↑ Terug naar de berichten