Naar de inhoud

Saddikischool

De beste school
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202621
zaterdag 17 oktober 202664
Samen85
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202621
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen85
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)85
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1213
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2435
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)64
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)99
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)76
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)63
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)32
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)32
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)51
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)72
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)8888
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)33
Samen561184
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202685
September 202637113
Augustus 20261616
Juli 20261814
Juni 202664
Mei 202698
April 2026156
Maart 202699
Februari 2026109109
Januari 20262524
December 202511
November 202518487
Oktober 202522
September 20254829
Augustus 2025208194
Juli 2025198164
Juni 2025128105
Mei 202511
April 20255047
Maart 20252726
Februari 202577
Januari 202555
December 202422
November 20241212
Samen1.459890
Per jaar
  • 2026 (tot nu)208 bezoekers · 586 bekeken
  • 2025668 bezoekers · 859 bekeken
  • 2024113 bezoekers · 113 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20166 bezoekers · 7 bekeken
  • 20153 bezoekers · 5 bekeken
  • 201429 bezoekers · 30 bekeken
  • 201311 bezoekers · 15 bekeken
  • 201222 bezoekers · 25 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)58620819,4%
202585966862,4%
202411311310,6%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020440,4%
2019610,1%
2018220,2%
2017220,2%
2016760,6%
2015530,3%
201430292,7%
201315111,0%
201225222,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur16124,0%
1 tot 2 uur20155,0%
2 tot 3 uur27175,7%
3 tot 4 uur16124,0%
4 tot 5 uur1782,7%
5 tot 6 uur18124,0%
6 tot 7 uur25144,7%
7 tot 8 uur17113,7%
8 tot 9 uur18155,0%
9 tot 10 uur31124,0%
10 tot 11 uur123113,7%
11 tot 12 uur17134,4%
12 tot 13 uur260227,4%
13 tot 14 uur24186,0%
14 tot 15 uur18134,4%
15 tot 16 uur972,3%
16 tot 17 uur19134,4%
17 tot 18 uur14103,4%
18 tot 19 uur16124,0%
19 tot 20 uur16124,0%
20 tot 21 uur1062,0%
21 tot 22 uur14113,7%
22 tot 23 uur1082,7%
23 tot 24 uur18144,7%
Samen773298100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag31 bezoekers · 163 bekeken
  • Dinsdag35 bezoekers · 302 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 75 bekeken
  • Donderdag47 bezoekers · 63 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 41 bekeken
  • Zaterdag76 bezoekers · 78 bekeken
  • Zondag28 bezoekers · 51 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1633110,4%
Dinsdag3023511,7%
Woensdag754515,1%
Donderdag634715,8%
Vrijdag413612,1%
Zaterdag787625,5%
Zondag51289,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
644 keer bekeken (83,3%), 194 bezoekers (65,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
129 keer bekeken (16,7%), 104 bezoekers (34,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Saddikischool

↑ Terug naar de berichten