Naar de inhoud

terug met een blog

Foto's
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen00
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1919
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)27332
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)97
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)31
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)65
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)77
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1918
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)2098
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)86
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)66
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)107103
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1212
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1414
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1010
Samen792337
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202600
September 202688
Augustus 202631372
Juli 20261814
Juni 20261413
Mei 20263230
April 202622017
Maart 20263535
Februari 2026143139
Januari 20265655
December 20252017
November 202512575
Oktober 202543
September 2025247166
Augustus 2025244205
Juli 2025250182
Juni 20257964
Mei 202522
April 20251111
Maart 20252323
Februari 202565
Januari 202522
December 202422
November 20242422
Samen1.8781.162
Per jaar
  • 2026 (tot nu)383 bezoekers · 839 bekeken
  • 2025755 bezoekers · 1.013 bekeken
  • 2024267 bezoekers · 273 bekeken
  • 202321 bezoekers · 26 bekeken
  • 20224 bezoekers · 5 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)83938326,8%
20251.01375552,8%
202427326718,7%
202326211,5%
2022540,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur18153,1%
1 tot 2 uur205194,0%
2 tot 3 uur79194,0%
3 tot 4 uur33265,4%
4 tot 5 uur19183,8%
5 tot 6 uur15112,3%
6 tot 7 uur27234,8%
7 tot 8 uur16132,7%
8 tot 9 uur20194,0%
9 tot 10 uur34316,5%
10 tot 11 uur236316,5%
11 tot 12 uur24224,6%
12 tot 13 uur35306,3%
13 tot 14 uur29265,4%
14 tot 15 uur22194,0%
15 tot 16 uur19183,8%
16 tot 17 uur21183,8%
17 tot 18 uur34316,5%
18 tot 19 uur21194,0%
19 tot 20 uur20173,6%
20 tot 21 uur10102,1%
21 tot 22 uur18153,1%
22 tot 23 uur19163,3%
23 tot 24 uur14122,5%
Samen988478100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 70 bekeken
  • Dinsdag56 bezoekers · 71 bekeken
  • Woensdag58 bezoekers · 515 bekeken
  • Donderdag95 bezoekers · 107 bekeken
  • Vrijdag44 bezoekers · 44 bekeken
  • Zaterdag124 bezoekers · 132 bekeken
  • Zondag40 bezoekers · 49 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag706112,8%
Dinsdag715611,7%
Woensdag5155812,1%
Donderdag1079519,9%
Vrijdag44449,2%
Zaterdag13212425,9%
Zondag49408,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
807 keer bekeken (81,7%), 314 bezoekers (65,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
181 keer bekeken (18,3%), 164 bezoekers (34,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van terug met een blog

↑ Terug naar de berichten