Naar de inhoud

de onderneming

vandaag is alles
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202631
zaterdag 17 oktober 2026255
Samen286
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202631
zaterdag 17 oktober 2026255
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen286
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)286
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2497
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)4038
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2.15210
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)155
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)111
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)119
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)172
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)2.84053
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5641
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)54
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)276
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)33
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1212
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)1413
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)149
Samen5.537250
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026286
September 20262519
Augustus 20264543
Juli 20262.15311
Juni 20263111
Mei 20261614
April 2026336
Maart 20262.85063
Februari 20268952
Januari 20262726
December 2025149
November 2025273175
Oktober 202510352
September 202511188
Augustus 2025386241
Juli 2025193160
Juni 20253429
Mei 202521
April 202543
Maart 20251.745230
Februari 202500
Januari 202500
December 202433
November 202466
Samen8.3971.238
Per jaar
  • 2026 (tot nu)241 bezoekers · 5.523 bekeken
  • 2025988 bezoekers · 2.865 bekeken
  • 202495 bezoekers · 96 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20194 bezoekers · 9 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20174 bezoekers · 6 bekeken
  • 20162 bezoekers · 3 bekeken
  • 20154 bezoekers · 6 bekeken
  • 201437 bezoekers · 46 bekeken
  • 201335 bezoekers · 67 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.52324117,0%
20252.86598869,8%
202496956,7%
2023220,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020110,1%
2019940,3%
2018110,1%
2017640,3%
2016320,1%
2015640,3%
201446372,6%
201367352,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur46173,6%
1 tot 2 uur145132,7%
2 tot 3 uur625245,0%
3 tot 4 uur265163,4%
4 tot 5 uur701255,2%
5 tot 6 uur799204,2%
6 tot 7 uur103224,6%
7 tot 8 uur223183,8%
8 tot 9 uur190173,6%
9 tot 10 uur77234,8%
10 tot 11 uur237194,0%
11 tot 12 uur155224,6%
12 tot 13 uur233336,9%
13 tot 14 uur621204,2%
14 tot 15 uur148234,8%
15 tot 16 uur151214,4%
16 tot 17 uur103224,6%
17 tot 18 uur196183,8%
18 tot 19 uur172183,8%
19 tot 20 uur146234,8%
20 tot 21 uur195194,0%
21 tot 22 uur265132,7%
22 tot 23 uur69153,1%
23 tot 24 uur48163,4%
Samen5.913477100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag59 bezoekers · 1.069 bekeken
  • Dinsdag85 bezoekers · 727 bekeken
  • Woensdag69 bezoekers · 3.541 bekeken
  • Donderdag82 bezoekers · 311 bekeken
  • Vrijdag43 bezoekers · 59 bekeken
  • Zaterdag91 bezoekers · 150 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 56 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.0695912,4%
Dinsdag7278517,8%
Woensdag3.5416914,5%
Donderdag3118217,2%
Vrijdag59439,0%
Zaterdag1509119,1%
Zondag564810,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.707 keer bekeken (96,5%), 338 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
206 keer bekeken (3,5%), 139 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van de onderneming

↑ Terug naar de berichten