Naar de inhoud

SensoR

Nieuws en informatie programma
akke.beakke.be
Dit radio programma werd uitgezonden op Lansingerland FM.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202688
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202688
maandag 19 oktober 202677
zondag 18 oktober 202624712
zaterdag 17 oktober 202640815
Samen68456
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202688
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202688
maandag 19 oktober 202677
zondag 18 oktober 202624712
zaterdag 17 oktober 202640815
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202688
woensdag 14 oktober 202677
dinsdag 13 oktober 20261111
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202688
zaterdag 10 oktober 202688
vrijdag 9 oktober 202677
donderdag 8 oktober 202699
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202699
maandag 5 oktober 202677
zondag 4 oktober 202677
zaterdag 3 oktober 202666
vrijdag 2 oktober 202677
donderdag 1 oktober 202699
woensdag 30 september 202677
dinsdag 29 september 202677
maandag 28 september 202688
zondag 27 september 202666
zaterdag 26 september 202699
vrijdag 25 september 202688
donderdag 24 september 202666
Samen856228
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2929
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)69365
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)5454
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)5151
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11355
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2.555127
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)513120
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)157156
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)9292
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)112112
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)149149
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)5353
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)129
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)4069
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)2083
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)5710
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)99
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1616
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)14910
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)76
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)4049
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)33
Samen5.8681.173
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026805177
September 20263.345465
Augustus 2026421421
Juli 202642929
Juni 20262138
Mei 202623347
April 202641822
Maart 20268888
Februari 2026294279
Januari 20265958
December 202587643
November 2025989213
Oktober 2025840141
September 2025806247
Augustus 20252.556565
Juli 20253.116373
Juni 202536.374353
Mei 2025337204
April 202577
Maart 2025170141
Februari 20252222
Januari 20253131
December 20242929
November 2024264262
Samen52.7224.225
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.594 bezoekers · 6.305 bekeken
  • 20252.340 bezoekers · 46.124 bekeken
  • 20244.994 bezoekers · 5.244 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202240 bezoekers · 40 bekeken
  • 202131 bezoekers · 264 bekeken
  • 202010 bezoekers · 11 bekeken
  • 201926 bezoekers · 64 bekeken
  • 201845 bezoekers · 47 bekeken
  • 2017113 bezoekers · 127 bekeken
  • 201684 bezoekers · 106 bekeken
  • 2015484 bezoekers · 584 bekeken
  • 20141.150 bezoekers · 1.276 bekeken
  • 2013625 bezoekers · 834 bekeken
  • 20121.052 bezoekers · 1.642 bekeken
  • 2011255 bezoekers · 462 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.3051.59412,4%
202546.1242.34018,2%
20245.2444.99438,9%
2023000,0%
202240400,3%
2021264310,2%
202011100,1%
201964260,2%
201847450,4%
20171271130,9%
2016106840,7%
20155844843,8%
20141.2761.1509,0%
20138346254,9%
20121.6421.0528,2%
20114622552,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur295834,2%
1 tot 2 uur499814,1%
2 tot 3 uur317834,2%
3 tot 4 uur275824,1%
4 tot 5 uur612864,3%
5 tot 6 uur457753,8%
6 tot 7 uur3591125,6%
7 tot 8 uur457954,8%
8 tot 9 uur424984,9%
9 tot 10 uur317874,4%
10 tot 11 uur650894,5%
11 tot 12 uur269753,8%
12 tot 13 uur3761035,2%
13 tot 14 uur1761025,1%
14 tot 15 uur788874,4%
15 tot 16 uur361804,0%
16 tot 17 uur712783,9%
17 tot 18 uur264673,4%
18 tot 19 uur163773,9%
19 tot 20 uur119683,4%
20 tot 21 uur186593,0%
21 tot 22 uur200663,3%
22 tot 23 uur508773,9%
23 tot 24 uur226814,1%
Samen9.0101.991100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag243 bezoekers · 1.272 bekeken
  • Dinsdag263 bezoekers · 1.018 bekeken
  • Woensdag289 bezoekers · 972 bekeken
  • Donderdag277 bezoekers · 726 bekeken
  • Vrijdag245 bezoekers · 913 bekeken
  • Zaterdag418 bezoekers · 2.056 bekeken
  • Zondag256 bezoekers · 2.053 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.27224312,2%
Dinsdag1.01826313,2%
Woensdag97228914,5%
Donderdag72627713,9%
Vrijdag91324512,3%
Zaterdag2.05641821,0%
Zondag2.05325612,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.901 keer bekeken (54,4%), 1.317 bezoekers (66,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
4.109 keer bekeken (45,6%), 674 bezoekers (33,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van SensoR

↑ Terug naar de berichten