Naar de inhoud

Spinoza in Maarssen

Spinoza in de lage landen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20261946
Samen1957
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20261946
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1957
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1957
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)633
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2426
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3030
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2322
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2.44220
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)7526
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)54
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)32
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)13.18341
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)6.95615
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7170
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1111
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)66
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Samen24.036297
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261957
September 202630610
Augustus 20265655
Juli 20262.44927
Juni 20267548
Mei 20262019
April 202620.14258
Maart 20261616
Februari 20268887
Januari 20262221
December 202511
November 202518868
Oktober 202511
September 202510192
Augustus 2025141121
Juli 2025212149
Juni 20254730
Mei 20252525
April 20252922
Maart 20253129
Februari 20251010
Januari 202511
December 202444
November 20242121
Samen24.860882
Per jaar
  • 2026 (tot nu)308 bezoekers · 24.048 bekeken
  • 2025549 bezoekers · 787 bekeken
  • 2024276 bezoekers · 276 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20216 bezoekers · 7 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20193 bezoekers · 8 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 201625 bezoekers · 48 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)24.04830826,2%
202578754946,6%
202427627623,4%
2023220,2%
2022110,1%
2021760,5%
2020220,2%
2019830,3%
2018330,3%
2017220,2%
201648252,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.688205,3%
1 tot 2 uur1.831195,0%
2 tot 3 uur2.010174,5%
3 tot 4 uur1.813123,2%
4 tot 5 uur1.163112,9%
5 tot 6 uur961154,0%
6 tot 7 uur1.179225,8%
7 tot 8 uur76661,6%
8 tot 9 uur328195,0%
9 tot 10 uur348174,5%
10 tot 11 uur320215,6%
11 tot 12 uur632215,6%
12 tot 13 uur574236,1%
13 tot 14 uur46882,1%
14 tot 15 uur594215,6%
15 tot 16 uur1.194287,4%
16 tot 17 uur1.079133,4%
17 tot 18 uur1.993112,9%
18 tot 19 uur2.997164,2%
19 tot 20 uur24792,4%
20 tot 21 uur137154,0%
21 tot 22 uur557143,7%
22 tot 23 uur49751,3%
23 tot 24 uur862154,0%
Samen24.238378100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag69 bezoekers · 5.814 bekeken
  • Dinsdag61 bezoekers · 10.737 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 72 bekeken
  • Donderdag50 bezoekers · 65 bekeken
  • Vrijdag24 bezoekers · 25 bekeken
  • Zaterdag83 bezoekers · 4.352 bekeken
  • Zondag53 bezoekers · 3.173 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5.8146918,3%
Dinsdag10.7376116,1%
Woensdag723810,1%
Donderdag655013,2%
Vrijdag25246,3%
Zaterdag4.3528322,0%
Zondag3.1735314,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
16.713 keer bekeken (69,0%), 242 bezoekers (64,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
7.525 keer bekeken (31,0%), 136 bezoekers (36,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Spinoza in Maarssen

↑ Terug naar de berichten