Naar de inhoud

Het wielrenmuseum pje

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 2026612
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261223
zaterdag 17 oktober 20261157
Samen29812
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 2026612
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261223
zaterdag 17 oktober 20261157
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen30014
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)612
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)23710
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)43
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1753
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3611
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)4.2699
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)4.07810
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)65
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)66
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)138
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1818
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)442
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)61
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)65
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)84
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1414
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Samen9.021150
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202630014
September 202687
Augustus 20261786
Juli 20268.38734
Juni 20261110
Mei 20264135
April 20266412
Maart 20263434
Februari 2026153145
Januari 20267470
December 202511
November 202519777
Oktober 202533
September 2025553294
Augustus 2025288180
Juli 2025281187
Juni 20256855
Mei 202500
April 202588
Maart 20251716
Februari 202500
Januari 202522
December 202411
November 20241513
Samen10.6841.204
Per jaar
  • 2026 (tot nu)367 bezoekers · 9.250 bekeken
  • 2025823 bezoekers · 1.418 bekeken
  • 202482 bezoekers · 84 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 20229 bezoekers · 9 bekeken
  • 202113 bezoekers · 16 bekeken
  • 20203 bezoekers · 5 bekeken
  • 201910 bezoekers · 17 bekeken
  • 20186 bezoekers · 9 bekeken
  • 20176 bezoekers · 6 bekeken
  • 20168 bezoekers · 8 bekeken
  • 201512 bezoekers · 22 bekeken
  • 20146 bezoekers · 10 bekeken
  • 201312 bezoekers · 12 bekeken
  • 201224 bezoekers · 30 bekeken
  • 2011154 bezoekers · 177 bekeken
  • 2010112 bezoekers · 170 bekeken
  • 200931 bezoekers · 41 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)9.25036721,8%
20251.41882348,9%
202484824,9%
2023440,2%
2022990,5%
202116130,8%
2020530,2%
201917100,6%
2018960,4%
2017660,4%
2016880,5%
201522120,7%
20141060,4%
201312120,7%
201230241,4%
20111771549,2%
20101701126,7%
200941311,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur779143,1%
1 tot 2 uur754153,3%
2 tot 3 uur785214,7%
3 tot 4 uur752194,2%
4 tot 5 uur697173,8%
5 tot 6 uur669153,3%
6 tot 7 uur164204,5%
7 tot 8 uur21153,3%
8 tot 9 uur2092,0%
9 tot 10 uur19194,2%
10 tot 11 uur37204,5%
11 tot 12 uur16143,1%
12 tot 13 uur585011,2%
13 tot 14 uur39265,8%
14 tot 15 uur37316,9%
15 tot 16 uur51245,4%
16 tot 17 uur27204,5%
17 tot 18 uur17143,1%
18 tot 19 uur668194,2%
19 tot 20 uur760153,3%
20 tot 21 uur750112,5%
21 tot 22 uur763122,7%
22 tot 23 uur834112,5%
23 tot 24 uur734173,8%
Samen9.451448100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag56 bezoekers · 4.336 bekeken
  • Dinsdag50 bezoekers · 211 bekeken
  • Woensdag49 bezoekers · 83 bekeken
  • Donderdag103 bezoekers · 128 bekeken
  • Vrijdag45 bezoekers · 48 bekeken
  • Zaterdag101 bezoekers · 390 bekeken
  • Zondag44 bezoekers · 4.255 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag4.3365612,5%
Dinsdag2115011,2%
Woensdag834910,9%
Donderdag12810323,0%
Vrijdag484510,0%
Zaterdag39010122,5%
Zondag4.255449,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.806 keer bekeken (50,9%), 303 bezoekers (67,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
4.645 keer bekeken (49,1%), 145 bezoekers (32,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Het wielrenmuseum pje

↑ Terug naar de berichten