Naar de inhoud

StefanStamps

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261233
Samen1233
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261233
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202611
Samen1244
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1233
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1244
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3475
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)454
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)10.00315
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1414
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)43
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)97
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7675
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1111
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1111
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1818
Samen10.852236
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261233
September 20261277
Augustus 202633
Juli 202639512
Juni 202610.00517
Mei 20263029
April 20261714
Maart 20262222
Februari 2026101100
Januari 20265756
December 20251712
November 20251818
Oktober 20255351
September 20254240
Augustus 2025119117
Juli 20257976
Juni 20252726
Mei 20251414
April 20251515
Maart 20251616
Februari 202533
Januari 202500
December 202422
November 202455
Samen11.290658
Per jaar
  • 2026 (tot nu)263 bezoekers · 10.880 bekeken
  • 2025388 bezoekers · 403 bekeken
  • 202468 bezoekers · 68 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 3 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 20152 bezoekers · 2 bekeken
  • 20142 bezoekers · 2 bekeken
  • 20131 bezoekers · 1 bekeken
  • 20120 bezoekers · 0 bekeken
  • 201111 bezoekers · 11 bekeken
  • 201015 bezoekers · 24 bekeken
  • 20093 bezoekers · 4 bekeken
  • 200820 bezoekers · 28 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)10.88026333,6%
202540338849,6%
202468688,7%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019310,1%
2018330,4%
2017330,4%
2016110,1%
2015220,3%
2014220,3%
2013110,1%
2012000,0%
201111111,4%
201024151,9%
2009430,4%
200828202,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur54133,8%
1 tot 2 uur22123,5%
2 tot 3 uur13133,8%
3 tot 4 uur10102,9%
4 tot 5 uur992,6%
5 tot 6 uur121133,8%
6 tot 7 uur564144,1%
7 tot 8 uur744174,9%
8 tot 9 uur79582,3%
9 tot 10 uur746205,8%
10 tot 11 uur856174,9%
11 tot 12 uur936319,0%
12 tot 13 uur711277,8%
13 tot 14 uur873102,9%
14 tot 15 uur769185,2%
15 tot 16 uur821133,8%
16 tot 17 uur80072,0%
17 tot 18 uur739277,8%
18 tot 19 uur873185,2%
19 tot 20 uur36282,3%
20 tot 21 uur120102,9%
21 tot 22 uur13133,8%
22 tot 23 uur772,0%
23 tot 24 uur1092,6%
Samen10.968344100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 150 bekeken
  • Dinsdag55 bezoekers · 10.428 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 33 bekeken
  • Donderdag73 bezoekers · 75 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 36 bekeken
  • Zaterdag92 bezoekers · 218 bekeken
  • Zondag27 bezoekers · 28 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag150288,1%
Dinsdag10.4285516,0%
Woensdag33339,6%
Donderdag757321,2%
Vrijdag363610,5%
Zaterdag2189226,7%
Zondag28277,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
10.722 keer bekeken (97,8%), 225 bezoekers (65,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
246 keer bekeken (2,2%), 119 bezoekers (34,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van StefanStamps

↑ Terug naar de berichten