Naar de inhoud

stem

namen gezocht
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen22
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3077
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)72
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)2.68011
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)72
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)21
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)75
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)85
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3635
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)126
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2610
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2424
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11968
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)3116
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)3517
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)63
Samen3.334239
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202622
September 20263077
Augustus 202696
Juli 20262.68514
Juni 202672
Mei 2026118
April 2026107
Maart 202644
Februari 20264241
Januari 202644
December 20253816
November 202515298
Oktober 20256330
September 20259058
Augustus 2025346217
Juli 2025257184
Juni 2025140109
Mei 202500
April 2025116
Maart 20251111
Februari 202500
Januari 202511
December 202411
November 202488
Samen4.199834
Per jaar
  • 2026 (tot nu)95 bezoekers · 3.081 bekeken
  • 2025730 bezoekers · 1.109 bekeken
  • 2024144 bezoekers · 144 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 201910 bezoekers · 29 bekeken
  • 20182 bezoekers · 3 bekeken
  • 20174 bezoekers · 5 bekeken
  • 20166 bezoekers · 7 bekeken
  • 20155 bezoekers · 5 bekeken
  • 20145 bezoekers · 5 bekeken
  • 20133 bezoekers · 3 bekeken
  • 201231 bezoekers · 45 bekeken
  • 201154 bezoekers · 81 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.081958,7%
20251.10973066,8%
202414414413,2%
2023220,2%
2022110,1%
2021110,1%
2020000,0%
201929100,9%
2018320,2%
2017540,4%
2016760,5%
2015550,5%
2014550,5%
2013330,3%
201245312,8%
201181544,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1293,8%
1 tot 2 uur1362,5%
2 tot 3 uur2293,8%
3 tot 4 uur1693,8%
4 tot 5 uur18125,0%
5 tot 6 uur20114,6%
6 tot 7 uur762,5%
7 tot 8 uur1083,3%
8 tot 9 uur2293,8%
9 tot 10 uur64156,3%
10 tot 11 uur35883,3%
11 tot 12 uur38583,3%
12 tot 13 uur410187,5%
13 tot 14 uur353166,7%
14 tot 15 uur39972,9%
15 tot 16 uur438104,2%
16 tot 17 uur395104,2%
17 tot 18 uur114187,5%
18 tot 19 uur170156,3%
19 tot 20 uur962,5%
20 tot 21 uur1172,9%
21 tot 22 uur6562,5%
22 tot 23 uur972,9%
23 tot 24 uur1493,8%
Samen3.334239100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 276 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 65 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 2.734 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 33 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 102 bekeken
  • Zaterdag41 bezoekers · 80 bekeken
  • Zondag22 bezoekers · 44 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2762811,7%
Dinsdag654117,2%
Woensdag2.7344518,8%
Donderdag332711,3%
Vrijdag1023514,6%
Zaterdag804117,2%
Zondag44229,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.210 keer bekeken (96,3%), 176 bezoekers (73,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
124 keer bekeken (3,7%), 63 bezoekers (26,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van stem

↑ Terug naar de berichten