Naar de inhoud

Herrinderingen.

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202619910
Samen19910
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202619910
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen19910
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)19910
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)20810
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)95
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3723
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)31912
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)54
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)5327
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)5159
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)51621
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)52
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2.26418
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)2512
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)51
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)110106
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1616
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Samen4.825315
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202619910
September 202622119
Augustus 20265036
Juli 202632921
Juni 20261.56337
Mei 20261514
April 20262.29832
Maart 20261818
Februari 2026141137
Januari 20263129
December 2025279
November 202511269
Oktober 202510266
September 2025317172
Augustus 2025335251
Juli 2025259182
Juni 2025143112
Mei 202500
April 202599
Maart 20253432
Februari 202522
Januari 202533
December 202433
November 20242020
Samen6.2311.283
Per jaar
  • 2026 (tot nu)353 bezoekers · 4.865 bekeken
  • 2025907 bezoekers · 1.343 bekeken
  • 2024406 bezoekers · 408 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20215 bezoekers · 5 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 20199 bezoekers · 19 bekeken
  • 20184 bezoekers · 6 bekeken
  • 20177 bezoekers · 9 bekeken
  • 20164 bezoekers · 12 bekeken
  • 20155 bezoekers · 11 bekeken
  • 201413 bezoekers · 28 bekeken
  • 201322 bezoekers · 25 bekeken
  • 201291 bezoekers · 154 bekeken
  • 201194 bezoekers · 138 bekeken
  • 201053 bezoekers · 108 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.86535317,8%
20251.34390745,9%
202440840620,5%
2023220,1%
2022000,0%
2021550,3%
2020330,2%
20191990,5%
2018640,2%
2017970,4%
20161240,2%
20151150,3%
201428130,7%
201325221,1%
2012154914,6%
2011138944,8%
2010108532,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur665193,8%
1 tot 2 uur151132,6%
2 tot 3 uur21163,2%
3 tot 4 uur1681,6%
4 tot 5 uur73193,8%
5 tot 6 uur94255,0%
6 tot 7 uur304183,6%
7 tot 8 uur369193,8%
8 tot 9 uur451306,0%
9 tot 10 uur165265,2%
10 tot 11 uur68153,0%
11 tot 12 uur107204,0%
12 tot 13 uur83459,1%
13 tot 14 uur83163,2%
14 tot 15 uur43275,4%
15 tot 16 uur45142,8%
16 tot 17 uur58132,6%
17 tot 18 uur80183,6%
18 tot 19 uur214224,4%
19 tot 20 uur207214,2%
20 tot 21 uur158336,6%
21 tot 22 uur412224,4%
22 tot 23 uur470132,6%
23 tot 24 uur769255,0%
Samen5.106497100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag53 bezoekers · 446 bekeken
  • Dinsdag63 bezoekers · 712 bekeken
  • Woensdag54 bezoekers · 1.386 bekeken
  • Donderdag61 bezoekers · 1.044 bekeken
  • Vrijdag67 bezoekers · 97 bekeken
  • Zaterdag135 bezoekers · 829 bekeken
  • Zondag64 bezoekers · 592 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag4465310,7%
Dinsdag7126312,7%
Woensdag1.3865410,9%
Donderdag1.0446112,3%
Vrijdag976713,5%
Zaterdag82913527,2%
Zondag5926412,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.685 keer bekeken (72,2%), 298 bezoekers (60,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.421 keer bekeken (27,8%), 199 bezoekers (40,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Herrinderingen.

↑ Terug naar de berichten