Naar de inhoud

de-passie

geen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262116
zaterdag 17 oktober 202664
Samen21811
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262116
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen21912
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)21710
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2477
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)42
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)32
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)9466
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)364
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)117
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)97
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6258
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1212
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1010
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)88
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)109
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Samen1.622187
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202621912
September 20262519
Augustus 202654
Juli 202698311
Juni 202655
Mei 20261914
April 2026118
Maart 20261010
Februari 20269086
Januari 20262827
December 202511
November 202518588
Oktober 202511
September 2025204136
Augustus 2025177144
Juli 20259990
Juni 20256758
Mei 202500
April 20252626
Maart 20251717
Februari 202500
Januari 202511
December 202444
November 20241414
Samen2.417766
Per jaar
  • 2026 (tot nu)186 bezoekers · 1.621 bekeken
  • 2025562 bezoekers · 778 bekeken
  • 2024109 bezoekers · 109 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20160 bezoekers · 0 bekeken
  • 20153 bezoekers · 5 bekeken
  • 20143 bezoekers · 3 bekeken
  • 20139 bezoekers · 9 bekeken
  • 20124 bezoekers · 4 bekeken
  • 201172 bezoekers · 81 bekeken
  • 201026 bezoekers · 48 bekeken
  • 200915 bezoekers · 20 bekeken
  • 200822 bezoekers · 35 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.62118618,2%
202577856255,0%
202410910910,7%
2023440,4%
2022000,0%
2021110,1%
2020220,2%
2019610,1%
2018220,2%
2017110,1%
2016000,0%
2015530,3%
2014330,3%
2013990,9%
2012440,4%
201181727,0%
201048262,5%
200920151,5%
200835222,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur6893,3%
1 tot 2 uur23165,8%
2 tot 3 uur29114,0%
3 tot 4 uur8993,3%
4 tot 5 uur110155,4%
5 tot 6 uur17145,1%
6 tot 7 uur66134,7%
7 tot 8 uur238155,4%
8 tot 9 uur412145,1%
9 tot 10 uur353186,5%
10 tot 11 uur18134,7%
11 tot 12 uur1051,8%
12 tot 13 uur25207,2%
13 tot 14 uur1793,3%
14 tot 15 uur1493,3%
15 tot 16 uur962,2%
16 tot 17 uur1693,3%
17 tot 18 uur14134,7%
18 tot 19 uur37196,9%
19 tot 20 uur1493,3%
20 tot 21 uur641,4%
21 tot 22 uur1872,5%
22 tot 23 uur15124,3%
23 tot 24 uur19072,5%
Samen1.808276100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag38 bezoekers · 239 bekeken
  • Dinsdag40 bezoekers · 1.059 bekeken
  • Woensdag44 bezoekers · 88 bekeken
  • Donderdag44 bezoekers · 75 bekeken
  • Vrijdag21 bezoekers · 22 bekeken
  • Zaterdag63 bezoekers · 72 bekeken
  • Zondag26 bezoekers · 253 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2393813,8%
Dinsdag1.0594014,5%
Woensdag884415,9%
Donderdag754415,9%
Vrijdag22217,6%
Zaterdag726322,8%
Zondag253269,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.483 keer bekeken (82,0%), 187 bezoekers (67,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
325 keer bekeken (18,0%), 89 bezoekers (32,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van de-passie

↑ Terug naar de berichten