Naar de inhoud

Stop de Hondenhandel

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202621
Samen21
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202621
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen21
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)21
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2466
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)42
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)577
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)98
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)202
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)21
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)65
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.61517
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6158
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)3318
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1311
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)2323
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)55
Samen2.132197
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202621
September 20262487
Augustus 202675
Juli 20266313
Juni 202688
Mei 20262017
April 2026267
Maart 20261.62526
Februari 2026128108
Januari 20262323
December 20252818
November 202516581
Oktober 202510582
September 20252018
Augustus 20256961
Juli 2025193132
Juni 20255130
Mei 202543
April 202588
Maart 20252523
Februari 202500
Januari 202511
December 202411
November 20241313
Samen2.833686
Per jaar
  • 2026 (tot nu)215 bezoekers · 2.150 bekeken
  • 2025457 bezoekers · 669 bekeken
  • 2024299 bezoekers · 299 bekeken
  • 20233 bezoekers · 4 bekeken
  • 20223 bezoekers · 3 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20195 bezoekers · 10 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20172 bezoekers · 4 bekeken
  • 20166 bezoekers · 10 bekeken
  • 20153 bezoekers · 4 bekeken
  • 201422 bezoekers · 29 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.15021521,1%
202566945744,8%
202429929929,3%
2023430,3%
2022330,3%
2021110,1%
2020110,1%
20191050,5%
2018330,3%
2017420,2%
20161060,6%
2015430,3%
201429222,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur19164,0%
1 tot 2 uur15133,3%
2 tot 3 uur50235,8%
3 tot 4 uur14123,0%
4 tot 5 uur27164,0%
5 tot 6 uur25194,8%
6 tot 7 uur3282,0%
7 tot 8 uur29143,5%
8 tot 9 uur22164,0%
9 tot 10 uur59256,3%
10 tot 11 uur24164,0%
11 tot 12 uur23143,5%
12 tot 13 uur24205,1%
13 tot 14 uur75256,3%
14 tot 15 uur412174,3%
15 tot 16 uur328174,3%
16 tot 17 uur428153,8%
17 tot 18 uur102215,3%
18 tot 19 uur24184,5%
19 tot 20 uur495153,8%
20 tot 21 uur148102,5%
21 tot 22 uur33225,6%
22 tot 23 uur31184,5%
23 tot 24 uur961,5%
Samen2.448396100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag57 bezoekers · 74 bekeken
  • Dinsdag58 bezoekers · 363 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 91 bekeken
  • Donderdag60 bezoekers · 84 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 1.038 bekeken
  • Zaterdag100 bezoekers · 731 bekeken
  • Zondag36 bezoekers · 67 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag745714,4%
Dinsdag3635814,6%
Woensdag914511,4%
Donderdag846015,2%
Vrijdag1.0384010,1%
Zaterdag73110025,3%
Zondag67369,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.650 keer bekeken (67,4%), 260 bezoekers (65,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
798 keer bekeken (32,6%), 136 bezoekers (34,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Stop de Hondenhandel

↑ Terug naar de berichten