Naar de inhoud

Mijn mandala's

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026134
Samen134
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026134
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen134
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)134
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)611
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2446
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)114
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2323
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3030
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)155
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)704
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)132
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)122
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)41
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)113
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4240
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1212
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)66
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)66
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2712
Samen638199
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026134
September 202632015
Augustus 20266867
Juli 20268510
Juni 2026143
Mei 2026155
April 2026209
Maart 202688
Februari 20266058
Januari 202688
December 20252712
November 20255151
Oktober 20258376
September 2025131102
Augustus 2025285208
Juli 202511691
Juni 20251917
Mei 20251818
April 20251010
Maart 20252221
Februari 202511
Januari 202555
December 202411
November 20241414
Samen1.394814
Per jaar
  • 2026 (tot nu)187 bezoekers · 611 bekeken
  • 2025612 bezoekers · 768 bekeken
  • 2024245 bezoekers · 245 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20186 bezoekers · 9 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 20153 bezoekers · 7 bekeken
  • 20147 bezoekers · 7 bekeken
  • 201311 bezoekers · 15 bekeken
  • 201211 bezoekers · 12 bekeken
  • 201129 bezoekers · 44 bekeken
  • 201082 bezoekers · 171 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)61118715,6%
202576861251,1%
202424524520,5%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019610,1%
2018960,5%
2017110,1%
2016220,2%
2015730,3%
2014770,6%
201315110,9%
201212110,9%
201144292,4%
2010171826,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur992,8%
1 tot 2 uur16164,9%
2 tot 3 uur10103,1%
3 tot 4 uur7492,8%
4 tot 5 uur7192,8%
5 tot 6 uur7392,8%
6 tot 7 uur138144,3%
7 tot 8 uur23113,4%
8 tot 9 uur17113,4%
9 tot 10 uur18164,9%
10 tot 11 uur11103,1%
11 tot 12 uur17144,3%
12 tot 13 uur32206,1%
13 tot 14 uur43206,1%
14 tot 15 uur15144,3%
15 tot 16 uur17175,2%
16 tot 17 uur69195,8%
17 tot 18 uur41216,4%
18 tot 19 uur23226,7%
19 tot 20 uur11113,4%
20 tot 21 uur11113,4%
21 tot 22 uur11113,4%
22 tot 23 uur12123,7%
23 tot 24 uur10103,1%
Samen772326100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag45 bezoekers · 114 bekeken
  • Dinsdag36 bezoekers · 356 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 72 bekeken
  • Donderdag35 bezoekers · 35 bekeken
  • Vrijdag67 bezoekers · 69 bekeken
  • Zaterdag46 bezoekers · 70 bekeken
  • Zondag44 bezoekers · 56 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1144513,8%
Dinsdag3563611,0%
Woensdag725316,3%
Donderdag353510,7%
Vrijdag696720,6%
Zaterdag704614,1%
Zondag564413,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
646 keer bekeken (83,7%), 236 bezoekers (72,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
126 keer bekeken (16,3%), 90 bezoekers (27,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn mandala's

↑ Terug naar de berichten