Naar de inhoud

Mijn eerste blog

Nog in testfase
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026665
zaterdag 17 oktober 20261084
Samen1749
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026665
zaterdag 17 oktober 20261084
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1749
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1749
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)602
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1247
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2424
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)9736
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)136
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1017
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)643
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)43
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)26.59339
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)166
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)54
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1212
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1211
Samen27.348217
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261749
September 202618712
Augustus 202613069
Juli 202611615
Juni 2026709
Mei 20262119
April 202626.61651
Maart 20263837
Februari 2026109103
Januari 20264140
December 20253117
November 20253632
Oktober 20259179
September 2025127102
Augustus 2025294230
Juli 2025137103
Juni 202511
Mei 20251313
April 202576
Maart 20252017
Februari 202533
Januari 202533
December 202477
November 20241515
Samen28.287992
Per jaar
  • 2026 (tot nu)364 bezoekers · 27.502 bekeken
  • 2025606 bezoekers · 763 bekeken
  • 2024154 bezoekers · 154 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20192 bezoekers · 8 bekeken
  • 20183 bezoekers · 4 bekeken
  • 20173 bezoekers · 4 bekeken
  • 20161 bezoekers · 6 bekeken
  • 20151 bezoekers · 3 bekeken
  • 20142 bezoekers · 2 bekeken
  • 20131 bezoekers · 1 bekeken
  • 20122 bezoekers · 4 bekeken
  • 201146 bezoekers · 54 bekeken
  • 201016 bezoekers · 41 bekeken
  • 20099 bezoekers · 9 bekeken
  • 200833 bezoekers · 73 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)27.50236429,2%
202576360648,6%
202415415412,3%
2023110,1%
2022110,1%
2021110,1%
2020110,1%
2019820,2%
2018430,2%
2017430,2%
2016610,1%
2015310,1%
2014220,2%
2013110,1%
2012420,2%
201154463,7%
201041161,3%
2009990,7%
200873332,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.315112,2%
1 tot 2 uur1.380132,6%
2 tot 3 uur1.397173,5%
3 tot 4 uur1.425122,4%
4 tot 5 uur1.426173,5%
5 tot 6 uur1.474183,7%
6 tot 7 uur1.524214,3%
7 tot 8 uur1.403173,5%
8 tot 9 uur1.424193,9%
9 tot 10 uur1.097295,9%
10 tot 11 uur1.402153,0%
11 tot 12 uur889244,9%
12 tot 13 uur790285,7%
13 tot 14 uur765295,9%
14 tot 15 uur888224,5%
15 tot 16 uur908336,7%
16 tot 17 uur796265,3%
17 tot 18 uur703255,1%
18 tot 19 uur846275,5%
19 tot 20 uur751193,9%
20 tot 21 uur681163,3%
21 tot 22 uur1.416214,3%
22 tot 23 uur1.631183,7%
23 tot 24 uur1.329153,0%
Samen27.660492100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag54 bezoekers · 172 bekeken
  • Dinsdag61 bezoekers · 2.285 bekeken
  • Woensdag74 bezoekers · 16.571 bekeken
  • Donderdag84 bezoekers · 8.219 bekeken
  • Vrijdag97 bezoekers · 104 bekeken
  • Zaterdag65 bezoekers · 184 bekeken
  • Zondag57 bezoekers · 125 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1725411,0%
Dinsdag2.2856112,4%
Woensdag16.5717415,0%
Donderdag8.2198417,1%
Vrijdag1049719,7%
Zaterdag1846513,2%
Zondag1255711,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
27.351 keer bekeken (98,9%), 370 bezoekers (75,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
309 keer bekeken (1,1%), 122 bezoekers (24,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn eerste blog

↑ Terug naar de berichten