Naar de inhoud

Thailand

akke.beakke.be
Leven in de Isaan streek van Thailand

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202663
Samen63
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202663
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen85
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)63
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2517
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1313
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2929
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)106
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)53
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)215
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)139
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Samen414139
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202685
September 202625510
Augustus 20265959
Juli 20261410
Juni 202675
Mei 20261716
April 20264020
Maart 20261414
Februari 20265959
Januari 20262121
December 20251515
November 202513178
Oktober 202555
September 20255937
Augustus 2025212166
Juli 20251111
Juni 20253224
Mei 202599
April 20251817
Maart 20251615
Februari 202500
Januari 202522
December 20241818
November 20241615
Samen1.038631
Per jaar
  • 2026 (tot nu)219 bezoekers · 494 bekeken
  • 2025379 bezoekers · 510 bekeken
  • 2024172 bezoekers · 173 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20212 bezoekers · 3 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20197 bezoekers · 19 bekeken
  • 20183 bezoekers · 9 bekeken
  • 20176 bezoekers · 6 bekeken
  • 20167 bezoekers · 8 bekeken
  • 20158 bezoekers · 13 bekeken
  • 201417 bezoekers · 22 bekeken
  • 20137 bezoekers · 12 bekeken
  • 201222 bezoekers · 27 bekeken
  • 201130 bezoekers · 46 bekeken
  • 201028 bezoekers · 48 bekeken
  • 200925 bezoekers · 47 bekeken
  • 2008168 bezoekers · 238 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)49421919,9%
202551037934,4%
202417317215,6%
2023000,0%
2022110,1%
2021320,2%
2020110,1%
20191970,6%
2018930,3%
2017660,5%
2016870,6%
20151380,7%
201422171,5%
20131270,6%
201227222,0%
201146302,7%
201048282,5%
200947252,3%
200823816815,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur18144,4%
1 tot 2 uur1182,5%
2 tot 3 uur22175,4%
3 tot 4 uur137144,4%
4 tot 5 uur31175,4%
5 tot 6 uur17123,8%
6 tot 7 uur91165,0%
7 tot 8 uur6992,8%
8 tot 9 uur1182,5%
9 tot 10 uur19185,7%
10 tot 11 uur1282,5%
11 tot 12 uur13123,8%
12 tot 13 uur22196,0%
13 tot 14 uur13113,5%
14 tot 15 uur17144,4%
15 tot 16 uur21206,3%
16 tot 17 uur22185,7%
17 tot 18 uur20196,0%
18 tot 19 uur1082,5%
19 tot 20 uur17134,1%
20 tot 21 uur1182,5%
21 tot 22 uur14113,5%
22 tot 23 uur14123,8%
23 tot 24 uur13113,5%
Samen645317100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 58 bekeken
  • Dinsdag58 bezoekers · 333 bekeken
  • Woensdag41 bezoekers · 55 bekeken
  • Donderdag38 bezoekers · 48 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 36 bekeken
  • Zaterdag57 bezoekers · 60 bekeken
  • Zondag43 bezoekers · 55 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag584413,9%
Dinsdag3335818,3%
Woensdag554112,9%
Donderdag483812,0%
Vrijdag363611,4%
Zaterdag605718,0%
Zondag554313,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
530 keer bekeken (82,2%), 217 bezoekers (68,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
115 keer bekeken (17,8%), 100 bezoekers (31,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Thailand

↑ Terug naar de berichten