Naar de inhoud

THUISZORG

problemen met de thuiszorg en wmo
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen11
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3289
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)31
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)4318
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1515
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)54
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2705
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)53
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1917
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)74
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)84
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)53
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6159
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)66
Samen835208
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202611
September 202633413
Augustus 20266641
Juli 202628014
Juni 20261010
Mei 20263730
April 2026126
Maart 20262020
Februari 20267573
Januari 20262828
December 20258637
November 202522
Oktober 2025218104
September 20255243
Augustus 2025349209
Juli 2025236183
Juni 202599
Mei 20253332
April 20252520
Maart 20252019
Februari 202522
Januari 202522
December 202400
November 20242222
Samen1.919920
Per jaar
  • 2026 (tot nu)236 bezoekers · 863 bekeken
  • 2025662 bezoekers · 1.034 bekeken
  • 2024550 bezoekers · 553 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20212 bezoekers · 4 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20199 bezoekers · 26 bekeken
  • 20181 bezoekers · 3 bekeken
  • 20176 bezoekers · 14 bekeken
  • 201619 bezoekers · 51 bekeken
  • 201511 bezoekers · 25 bekeken
  • 20149 bezoekers · 9 bekeken
  • 201316 bezoekers · 39 bekeken
  • 201212 bezoekers · 25 bekeken
  • 201127 bezoekers · 69 bekeken
  • 201024 bezoekers · 68 bekeken
  • 200915 bezoekers · 20 bekeken
  • 200875 bezoekers · 147 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)86323614,1%
20251.03466239,4%
202455355032,8%
2023330,2%
2022220,1%
2021420,1%
2020000,0%
20192690,5%
2018310,1%
20171460,4%
201651191,1%
201525110,7%
2014990,5%
201339161,0%
201225120,7%
201169271,6%
201068241,4%
200920150,9%
2008147754,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur30184,7%
1 tot 2 uur17123,2%
2 tot 3 uur25205,3%
3 tot 4 uur21174,5%
4 tot 5 uur41174,5%
5 tot 6 uur33133,4%
6 tot 7 uur19123,2%
7 tot 8 uur45195,0%
8 tot 9 uur174143,7%
9 tot 10 uur100143,7%
10 tot 11 uur25133,4%
11 tot 12 uur19123,2%
12 tot 13 uur38307,9%
13 tot 14 uur77236,1%
14 tot 15 uur18143,7%
15 tot 16 uur20123,2%
16 tot 17 uur17143,7%
17 tot 18 uur84256,6%
18 tot 19 uur243174,5%
19 tot 20 uur31123,2%
20 tot 21 uur21154,0%
21 tot 22 uur31133,4%
22 tot 23 uur24133,4%
23 tot 24 uur16102,6%
Samen1.169379100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag38 bezoekers · 48 bekeken
  • Dinsdag46 bezoekers · 590 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 141 bekeken
  • Donderdag62 bezoekers · 71 bekeken
  • Vrijdag62 bezoekers · 101 bekeken
  • Zaterdag86 bezoekers · 150 bekeken
  • Zondag40 bezoekers · 68 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag483810,0%
Dinsdag5904612,1%
Woensdag1414511,9%
Donderdag716216,4%
Vrijdag1016216,4%
Zaterdag1508622,7%
Zondag684010,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
951 keer bekeken (81,4%), 253 bezoekers (66,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
218 keer bekeken (18,6%), 126 bezoekers (33,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van THUISZORG

↑ Terug naar de berichten