Naar de inhoud

Toloba's things

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202688
woensdag 21 oktober 202666
dinsdag 20 oktober 202666
maandag 19 oktober 202666
zondag 18 oktober 202625014
zaterdag 17 oktober 202618318
Samen45958
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202688
woensdag 21 oktober 202666
dinsdag 20 oktober 202666
maandag 19 oktober 202666
zondag 18 oktober 202625014
zaterdag 17 oktober 202618318
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202677
maandag 12 oktober 202688
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202666
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202677
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202666
maandag 5 oktober 202677
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202666
vrijdag 2 oktober 202677
donderdag 1 oktober 202655
woensdag 30 september 202677
dinsdag 29 september 202655
maandag 28 september 202666
zondag 27 september 202655
zaterdag 26 september 202666
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202655
Samen597196
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2626
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)46766
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4343
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4040
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3737
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1.61079
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22960
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)8989
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)5656
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4747
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)6262
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1616
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)9210
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1017
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)874
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)883
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)788
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1763
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)6259
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)205193
Samen3.638935
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026558157
September 20261.968268
Augustus 2026197197
Juli 202620630
Juni 20261768
Mei 20268111
April 20261796
Maart 20267067
Februari 2026362342
Januari 20267366
December 202519657
November 2025243140
Oktober 2025426136
September 20251.336289
Augustus 20251.273473
Juli 20251.533445
Juni 2025489184
Mei 202500
April 20258724
Maart 2025136119
Februari 20251717
Januari 20251212
December 20242424
November 2024122122
Samen9.7643.194
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.152 bezoekers · 3.870 bekeken
  • 20251.896 bezoekers · 5.748 bekeken
  • 20242.636 bezoekers · 2.683 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20217 bezoekers · 7 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20195 bezoekers · 31 bekeken
  • 20184 bezoekers · 5 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 201529 bezoekers · 30 bekeken
  • 201436 bezoekers · 39 bekeken
  • 201333 bezoekers · 58 bekeken
  • 201232 bezoekers · 57 bekeken
  • 2011244 bezoekers · 796 bekeken
  • 2010182 bezoekers · 438 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.8701.15218,4%
20255.7481.89630,3%
20242.6832.63642,1%
2023000,0%
2022000,0%
2021770,1%
2020110,0%
20193150,1%
2018540,1%
2017330,0%
2016330,0%
201530290,5%
201439360,6%
201358330,5%
201257320,5%
20117962443,9%
20104381822,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur194614,1%
1 tot 2 uur144543,6%
2 tot 3 uur135604,0%
3 tot 4 uur306553,7%
4 tot 5 uur315513,4%
5 tot 6 uur240533,6%
6 tot 7 uur219694,6%
7 tot 8 uur184855,7%
8 tot 9 uur111714,8%
9 tot 10 uur180654,4%
10 tot 11 uur181614,1%
11 tot 12 uur382634,2%
12 tot 13 uur225805,4%
13 tot 14 uur85654,4%
14 tot 15 uur134765,1%
15 tot 16 uur342805,4%
16 tot 17 uur157543,6%
17 tot 18 uur197583,9%
18 tot 19 uur157463,1%
19 tot 20 uur165614,1%
20 tot 21 uur231563,8%
21 tot 22 uur121523,5%
22 tot 23 uur235422,8%
23 tot 24 uur95674,5%
Samen4.7351.485100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag234 bezoekers · 678 bekeken
  • Dinsdag153 bezoekers · 414 bekeken
  • Woensdag195 bezoekers · 446 bekeken
  • Donderdag196 bezoekers · 525 bekeken
  • Vrijdag190 bezoekers · 368 bekeken
  • Zaterdag325 bezoekers · 1.228 bekeken
  • Zondag192 bezoekers · 1.076 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag67823415,8%
Dinsdag41415310,3%
Woensdag44619513,1%
Donderdag52519613,2%
Vrijdag36819012,8%
Zaterdag1.22832521,9%
Zondag1.07619212,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.431 keer bekeken (51,3%), 968 bezoekers (65,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.304 keer bekeken (48,7%), 517 bezoekers (34,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Toloba's things

↑ Terug naar de berichten