Naar de inhoud

hakketakken

gedartel en gedruis
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026115
Samen137
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 2026115
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen148
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)137
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1202
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2424
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)94
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1212
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2424
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3636
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3636
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)194
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)125
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)73
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)42
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)158
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6259
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)55
Samen665258
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026148
September 202638120
Augustus 2026100100
Juli 20263210
Juni 202694
Mei 20261815
April 20262013
Maart 20261414
Februari 20267774
Januari 20262726
December 20252912
November 20257776
Oktober 20258765
September 20258259
Augustus 2025149121
Juli 202510077
Juni 20252916
Mei 202500
April 2025108
Maart 20252422
Februari 202522
Januari 202511
December 202433
November 20241616
Samen1.301762
Per jaar
  • 2026 (tot nu)284 bezoekers · 692 bekeken
  • 2025459 bezoekers · 590 bekeken
  • 2024130 bezoekers · 131 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 9 bekeken
  • 20183 bezoekers · 8 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 20156 bezoekers · 10 bekeken
  • 20146 bezoekers · 6 bekeken
  • 201320 bezoekers · 20 bekeken
  • 20125 bezoekers · 5 bekeken
  • 201196 bezoekers · 122 bekeken
  • 201052 bezoekers · 76 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)69228426,5%
202559045942,8%
202413113012,1%
2023110,1%
2022000,0%
2021220,2%
2020000,0%
2019920,2%
2018830,3%
2017330,3%
2016330,3%
20151060,6%
2014660,6%
201320201,9%
2012550,5%
2011122969,0%
201076524,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur20173,9%
1 tot 2 uur1071,6%
2 tot 3 uur20184,1%
3 tot 4 uur77143,2%
4 tot 5 uur78173,9%
5 tot 6 uur19163,7%
6 tot 7 uur23173,9%
7 tot 8 uur26194,3%
8 tot 9 uur24204,6%
9 tot 10 uur13133,0%
10 tot 11 uur28184,1%
11 tot 12 uur162184,1%
12 tot 13 uur124306,9%
13 tot 14 uur20153,4%
14 tot 15 uur38296,6%
15 tot 16 uur40337,6%
16 tot 17 uur18163,7%
17 tot 18 uur23225,0%
18 tot 19 uur16133,0%
19 tot 20 uur21184,1%
20 tot 21 uur26133,0%
21 tot 22 uur22214,8%
22 tot 23 uur22194,3%
23 tot 24 uur15143,2%
Samen885437100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag69 bezoekers · 208 bekeken
  • Dinsdag63 bezoekers · 324 bekeken
  • Woensdag52 bezoekers · 56 bekeken
  • Donderdag60 bezoekers · 63 bekeken
  • Vrijdag81 bezoekers · 85 bekeken
  • Zaterdag62 bezoekers · 87 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 62 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2086915,8%
Dinsdag3246314,4%
Woensdag565211,9%
Donderdag636013,7%
Vrijdag858118,5%
Zaterdag876214,2%
Zondag625011,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
736 keer bekeken (83,2%), 325 bezoekers (74,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
149 keer bekeken (16,8%), 112 bezoekers (25,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van hakketakken

↑ Terug naar de berichten