Naar de inhoud

NAC-Breda

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 20261414
donderdag 22 oktober 20263232
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 20263938
maandag 19 oktober 20266160
zondag 18 oktober 2026676
zaterdag 17 oktober 2026380223
Samen594374
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 20261414
donderdag 22 oktober 20263232
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 20263938
maandag 19 oktober 20266160
zondag 18 oktober 2026676
zaterdag 17 oktober 2026380223
vrijdag 16 oktober 20269895
donderdag 15 oktober 20263433
woensdag 14 oktober 20262626
dinsdag 13 oktober 20262222
maandag 12 oktober 2026157152
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202688
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 20264340
maandag 5 oktober 2026128117
zondag 4 oktober 20266964
zaterdag 3 oktober 2026218195
vrijdag 2 oktober 2026161149
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 2026269
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202633
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202633
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202611
Samen1.6031.303
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)147145
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)784557
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)185171
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)480423
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1515
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3836
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)4141
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)8080
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)6363
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44787
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)6363
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3535
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)27811
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3.05413
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2809
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1010
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)66
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)88
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)30134
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)242
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)66
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2.12612
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2905
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Samen8.7951.866
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261.5661.283
September 2026188169
Augustus 2026624264
Juli 20263.34335
Juni 202630736
Mei 202633950
April 20262.42627
Maart 20267373
Februari 2026406249
Januari 20265149
December 20251478
November 202524339
Oktober 202535872
September 202519757
Augustus 20257372
Juli 202528646
Juni 202519024
Mei 2025348104
April 2025322121
Maart 20255654
Februari 202511728
Januari 2025478
December 20245239
November 2024281138
Samen12.5113.015
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.235 bezoekers · 9.323 bekeken
  • 2025633 bezoekers · 2.384 bekeken
  • 20241.169 bezoekers · 2.293 bekeken
  • 2023395 bezoekers · 613 bekeken
  • 20221.032 bezoekers · 1.903 bekeken
  • 20219 bezoekers · 9 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 201917 bezoekers · 60 bekeken
  • 201830 bezoekers · 32 bekeken
  • 201761 bezoekers · 61 bekeken
  • 201641 bezoekers · 56 bekeken
  • 2015404 bezoekers · 423 bekeken
  • 2014571 bezoekers · 597 bekeken
  • 2013200 bezoekers · 224 bekeken
  • 2012372 bezoekers · 560 bekeken
  • 20111.334 bezoekers · 2.034 bekeken
  • 2010607 bezoekers · 1.049 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)9.3232.23524,5%
20252.3846336,9%
20242.2931.16912,8%
20236133954,3%
20221.9031.03211,3%
2021990,1%
2020660,1%
201960170,2%
201832300,3%
201761610,7%
201656410,4%
20154234044,4%
20145975716,3%
20132242002,2%
20125603724,1%
20112.0341.33414,6%
20101.0496076,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur6441446,1%
1 tot 2 uur6551486,3%
2 tot 3 uur5892159,1%
3 tot 4 uur3971757,4%
4 tot 5 uur1941446,1%
5 tot 6 uur4521014,3%
6 tot 7 uur387954,0%
7 tot 8 uur457913,9%
8 tot 9 uur579642,7%
9 tot 10 uur540492,1%
10 tot 11 uur753592,5%
11 tot 12 uur705612,6%
12 tot 13 uur143773,3%
13 tot 14 uur56552,3%
14 tot 15 uur58522,2%
15 tot 16 uur105582,5%
16 tot 17 uur357733,1%
17 tot 18 uur70682,9%
18 tot 19 uur222733,1%
19 tot 20 uur319682,9%
20 tot 21 uur424994,2%
21 tot 22 uur444923,9%
22 tot 23 uur6311385,9%
23 tot 24 uur8901556,6%
Samen10.0712.354100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag467 bezoekers · 822 bekeken
  • Dinsdag182 bezoekers · 669 bekeken
  • Woensdag187 bezoekers · 2.769 bekeken
  • Donderdag249 bezoekers · 1.425 bekeken
  • Vrijdag470 bezoekers · 667 bekeken
  • Zaterdag636 bezoekers · 3.346 bekeken
  • Zondag163 bezoekers · 373 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag82246719,8%
Dinsdag6691827,7%
Woensdag2.7691877,9%
Donderdag1.42524910,6%
Vrijdag66747020,0%
Zaterdag3.34663627,0%
Zondag3731636,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
6.352 keer bekeken (63,1%), 1.555 bezoekers (66,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
3.719 keer bekeken (36,9%), 799 bezoekers (33,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van NAC-Breda

↑ Terug naar de berichten