Naar de inhoud

Waterputten

Actie waterputten voor Kenia
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261687
Samen1687
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261687
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1687
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1687
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2486
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1396
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11.13133
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)7.99129
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)8.11562
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)77
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1818
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)13.68847
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)4.73235
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1312
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)88
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)88
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1010
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)170160
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2422
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1414
Samen46.517515
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261687
September 20262519
Augustus 202632
Juli 202614512
Juni 202627.240127
Mei 20263130
April 202618.43394
Maart 20264040
Februari 2026225213
Januari 2026161148
December 20251713
November 20252015
Oktober 20255350
September 20251717
Augustus 2025109108
Juli 20254949
Juni 202565
Mei 202588
April 20251212
Maart 202599
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 20241010
Samen47.007978
Per jaar
  • 2026 (tot nu)682 bezoekers · 46.697 bekeken
  • 2025286 bezoekers · 300 bekeken
  • 202483 bezoekers · 83 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 4 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20160 bezoekers · 0 bekeken
  • 20152 bezoekers · 2 bekeken
  • 20142 bezoekers · 2 bekeken
  • 20131 bezoekers · 1 bekeken
  • 20120 bezoekers · 0 bekeken
  • 201125 bezoekers · 37 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)46.69768262,6%
202530028626,3%
202483837,6%
2023000,0%
2022220,2%
2021110,1%
2020000,0%
2019420,2%
2018220,2%
2017110,1%
2016000,0%
2015220,2%
2014220,2%
2013110,1%
2012000,0%
201137252,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.721212,8%
1 tot 2 uur1.742152,0%
2 tot 3 uur1.853233,0%
3 tot 4 uur1.978314,1%
4 tot 5 uur1.995415,4%
5 tot 6 uur1.909293,8%
6 tot 7 uur1.531273,6%
7 tot 8 uur1.858202,6%
8 tot 9 uur1.802243,2%
9 tot 10 uur1.733222,9%
10 tot 11 uur1.977253,3%
11 tot 12 uur1.987253,3%
12 tot 13 uur2.219638,3%
13 tot 14 uur1.989425,5%
14 tot 15 uur1.990516,7%
15 tot 16 uur2.006415,4%
16 tot 17 uur2.079344,5%
17 tot 18 uur2.387496,4%
18 tot 19 uur2.325445,8%
19 tot 20 uur2.292273,6%
20 tot 21 uur2.360293,8%
21 tot 22 uur1.749314,1%
22 tot 23 uur1.691283,7%
23 tot 24 uur1.614182,4%
Samen46.787760100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag122 bezoekers · 21.671 bekeken
  • Dinsdag57 bezoekers · 2.793 bekeken
  • Woensdag68 bezoekers · 6.762 bekeken
  • Donderdag149 bezoekers · 171 bekeken
  • Vrijdag133 bezoekers · 174 bekeken
  • Zaterdag143 bezoekers · 2.670 bekeken
  • Zondag88 bezoekers · 12.546 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag21.67112216,1%
Dinsdag2.793577,5%
Woensdag6.762688,9%
Donderdag17114919,6%
Vrijdag17413317,5%
Zaterdag2.67014318,8%
Zondag12.5468811,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
31.571 keer bekeken (67,5%), 529 bezoekers (69,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
15.216 keer bekeken (32,5%), 231 bezoekers (30,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Waterputten

↑ Terug naar de berichten