Naar de inhoud

Brandweer Schiedon

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202644
donderdag 22 oktober 20261616
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202688
Samen3838
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202644
donderdag 22 oktober 20261616
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202688
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202622
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen6464
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2929
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2222
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)88
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1276
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1616
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)27344
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)157
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)43
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)87
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1313
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)88
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)77
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)33
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1211
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)10196
Samen686319
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20266363
September 20261309
Augustus 202629061
Juli 20262214
Juni 2026109
Mei 20262624
April 20261515
Maart 20263130
Februari 2026151145
Januari 20266664
December 20253512
November 2025167117
Oktober 202512884
September 2025149100
Augustus 2025325194
Juli 2025397201
Juni 20259779
Mei 20256559
April 2025108
Maart 20252423
Februari 202511
Januari 202511
December 202433
November 20241919
Samen2.2251.335
Per jaar
  • 2026 (tot nu)434 bezoekers · 804 bekeken
  • 2025879 bezoekers · 1.399 bekeken
  • 2024450 bezoekers · 451 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20223 bezoekers · 6 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 24 bekeken
  • 20183 bezoekers · 9 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20160 bezoekers · 0 bekeken
  • 20154 bezoekers · 4 bekeken
  • 20148 bezoekers · 15 bekeken
  • 201312 bezoekers · 15 bekeken
  • 201211 bezoekers · 17 bekeken
  • 201168 bezoekers · 91 bekeken
  • 201056 bezoekers · 101 bekeken
  • 200915 bezoekers · 21 bekeken
  • 200846 bezoekers · 87 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)80443421,7%
20251.39987944,0%
202445145022,5%
2023330,2%
2022630,2%
2021110,1%
2020000,0%
20192420,1%
2018930,2%
2017110,1%
2016000,0%
2015440,2%
20141580,4%
201315120,6%
201217110,6%
201191683,4%
2010101562,8%
200921150,8%
200887462,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur24203,1%
1 tot 2 uur29213,2%
2 tot 3 uur153304,6%
3 tot 4 uur32284,3%
4 tot 5 uur31264,0%
5 tot 6 uur36253,9%
6 tot 7 uur43324,9%
7 tot 8 uur85223,4%
8 tot 9 uur37284,3%
9 tot 10 uur43243,7%
10 tot 11 uur73213,2%
11 tot 12 uur40304,6%
12 tot 13 uur45416,3%
13 tot 14 uur27233,6%
14 tot 15 uur37335,1%
15 tot 16 uur29253,9%
16 tot 17 uur36294,5%
17 tot 18 uur152335,1%
18 tot 19 uur34324,9%
19 tot 20 uur28213,2%
20 tot 21 uur32284,3%
21 tot 22 uur19182,8%
22 tot 23 uur40324,9%
23 tot 24 uur29253,9%
Samen1.134647100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag93 bezoekers · 108 bekeken
  • Dinsdag77 bezoekers · 224 bekeken
  • Woensdag76 bezoekers · 206 bekeken
  • Donderdag130 bezoekers · 147 bekeken
  • Vrijdag71 bezoekers · 89 bekeken
  • Zaterdag141 bezoekers · 286 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1089314,4%
Dinsdag2247711,9%
Woensdag2067611,7%
Donderdag14713020,1%
Vrijdag897111,0%
Zaterdag28614121,8%
Zondag74599,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
774 keer bekeken (68,3%), 447 bezoekers (69,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
360 keer bekeken (31,7%), 200 bezoekers (30,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Brandweer Schiedon

↑ Terug naar de berichten