Naar de inhoud

W. M . Textile Artist

Textiel Kunstenaar
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202655
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202655
zondag 18 oktober 202655
zaterdag 17 oktober 202613111
Samen15737
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202655
woensdag 21 oktober 202655
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202655
zondag 18 oktober 202655
zaterdag 17 oktober 202613111
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202655
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202666
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202633
woensdag 30 september 202644
dinsdag 29 september 202666
maandag 28 september 202644
zondag 27 september 202655
zaterdag 26 september 202644
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202644
Samen262142
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2121
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)16040
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3434
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2929
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3535
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)15636
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3426
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)9.81115
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)53
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3535
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)109
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)4026
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)11
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)33
Samen10.726334
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026230110
September 202621292
Augustus 202688
Juli 20263448
Juni 20269.81417
Mei 202686
April 202675
Maart 202688
Februari 20263939
Januari 202622
December 20255035
November 202588
Oktober 20254536
September 20259573
Augustus 2025182148
Juli 2025146120
Juni 20255050
Mei 20253434
April 20251411
Maart 20251413
Februari 202522
Januari 202500
December 202422
November 202499
Samen11.323836
Per jaar
  • 2026 (tot nu)295 bezoekers · 10.672 bekeken
  • 2025530 bezoekers · 640 bekeken
  • 2024173 bezoekers · 173 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20228 bezoekers · 8 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20197 bezoekers · 17 bekeken
  • 201830 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)10.67229528,2%
202564053050,7%
202417317316,6%
2023110,1%
2022880,8%
2021110,1%
2020000,0%
20191770,7%
201861302,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur19195,1%
1 tot 2 uur24143,7%
2 tot 3 uur24236,1%
3 tot 4 uur12112,9%
4 tot 5 uur992,4%
5 tot 6 uur152112,9%
6 tot 7 uur542184,8%
7 tot 8 uur743174,5%
8 tot 9 uur792164,3%
9 tot 10 uur746174,5%
10 tot 11 uur863174,5%
11 tot 12 uur901184,8%
12 tot 13 uur697195,1%
13 tot 14 uur881164,3%
14 tot 15 uur775195,1%
15 tot 16 uur822174,5%
16 tot 17 uur815123,2%
17 tot 18 uur735143,7%
18 tot 19 uur837174,5%
19 tot 20 uur218143,7%
20 tot 21 uur124143,7%
21 tot 22 uur14143,7%
22 tot 23 uur17174,5%
23 tot 24 uur13112,9%
Samen10.775374100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag48 bezoekers · 172 bekeken
  • Dinsdag64 bezoekers · 10.201 bekeken
  • Woensdag47 bezoekers · 48 bekeken
  • Donderdag40 bezoekers · 42 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 37 bekeken
  • Zaterdag88 bezoekers · 222 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 53 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1724812,8%
Dinsdag10.2016417,1%
Woensdag484712,6%
Donderdag424010,7%
Vrijdag37379,9%
Zaterdag2228823,5%
Zondag535013,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
10.500 keer bekeken (97,4%), 236 bezoekers (63,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
275 keer bekeken (2,6%), 138 bezoekers (36,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van W. M . Textile Artist

↑ Terug naar de berichten