Naar de inhoud

Camper centrum on the road

camper verkoop
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261602
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261265
Samen2867
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261602
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261265
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2867
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1602
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1265
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1276
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)7619
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1.34810
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1.7747
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)2.4616
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)222
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)21
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)31
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2.2377
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)285
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5251
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15377
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3413
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)11
Samen8.629236
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262867
September 20261297
Augustus 20267922
Juli 20263.12318
Juni 20262.4859
Mei 202643
April 20262.26813
Maart 202644
Februari 20266261
Januari 202600
December 202511
November 202518790
Oktober 202511
September 202510269
Augustus 2025140116
Juli 2025196158
Juni 2025174137
Mei 202522
April 20251414
Maart 20252424
Februari 202555
Januari 202511
December 202433
November 20241515
Samen9.305780
Per jaar
  • 2026 (tot nu)144 bezoekers · 8.440 bekeken
  • 2025618 bezoekers · 847 bekeken
  • 2024265 bezoekers · 265 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 3 bekeken
  • 20202 bezoekers · 3 bekeken
  • 20195 bezoekers · 16 bekeken
  • 20181 bezoekers · 3 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20163 bezoekers · 4 bekeken
  • 20151 bezoekers · 1 bekeken
  • 201415 bezoekers · 18 bekeken
  • 20134 bezoekers · 4 bekeken
  • 201250 bezoekers · 52 bekeken
  • 20111 bezoekers · 6 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)8.44014412,9%
202584761855,3%
202426526523,7%
2023550,4%
2022000,0%
2021320,2%
2020320,2%
20191650,4%
2018310,1%
2017220,2%
2016430,3%
2015110,1%
201418151,3%
2013440,4%
201252504,5%
2011610,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur28125,1%
1 tot 2 uur345156,4%
2 tot 3 uur2.381125,1%
3 tot 4 uur664125,1%
4 tot 5 uur1.111114,7%
5 tot 6 uur1.23193,8%
6 tot 7 uur1383,4%
7 tot 8 uur3783,4%
8 tot 9 uur1852,1%
9 tot 10 uur72104,2%
10 tot 11 uur95114,7%
11 tot 12 uur4062,5%
12 tot 13 uur233125,1%
13 tot 14 uur15125,1%
14 tot 15 uur1593,8%
15 tot 16 uur5841,7%
16 tot 17 uur847114,7%
17 tot 18 uur783114,7%
18 tot 19 uur1762,5%
19 tot 20 uur305125,1%
20 tot 21 uur641,7%
21 tot 22 uur7793,8%
22 tot 23 uur21483,4%
23 tot 24 uur24198,1%
Samen8.629236100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag36 bezoekers · 1.942 bekeken
  • Dinsdag45 bezoekers · 4.805 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 1.536 bekeken
  • Donderdag26 bezoekers · 40 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 63 bekeken
  • Zaterdag25 bezoekers · 202 bekeken
  • Zondag18 bezoekers · 41 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.9423615,3%
Dinsdag4.8054519,1%
Woensdag1.5364619,5%
Donderdag402611,0%
Vrijdag634016,9%
Zaterdag2022510,6%
Zondag41187,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
8.386 keer bekeken (97,2%), 193 bezoekers (81,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
243 keer bekeken (2,8%), 43 bezoekers (18,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Camper centrum on the road

↑ Terug naar de berichten