Naar de inhoud

Zonder grenzen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202600
Samen1313
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202633
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202622
maandag 28 september 202644
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202633
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202633
Samen6969
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)99
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1616
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1414
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1717
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2020
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1616
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1313
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2424
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1919
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3813
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3.18915
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1.88110
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)471
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)464
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)32.61264
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)76
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)67986
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)279
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)471
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)695
Samen38.822394
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264949
September 20266464
Augustus 20268964
Juli 20265.07328
Juni 2026471
Mei 2026519
April 202633
Maart 202632.62071
Februari 2026757100
Januari 202600
December 2025695
November 20253.10728
Oktober 202513937
September 20258950
Augustus 2025186142
Juli 2025116104
Juni 202511188
Mei 202511
April 20259552
Maart 20251918
Februari 20259519
Januari 202593135
December 202422
November 20242322
Samen43.736992
Per jaar
  • 2026 (tot nu)389 bezoekers · 38.753 bekeken
  • 2025579 bezoekers · 4.958 bekeken
  • 2024365 bezoekers · 528 bekeken
  • 20233 bezoekers · 7 bekeken
  • 202221 bezoekers · 21 bekeken
  • 20219 bezoekers · 9 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 20198 bezoekers · 32 bekeken
  • 201860 bezoekers · 112 bekeken
  • 2017108 bezoekers · 202 bekeken
  • 2016114 bezoekers · 198 bekeken
  • 201551 bezoekers · 56 bekeken
  • 201439 bezoekers · 42 bekeken
  • 201331 bezoekers · 37 bekeken
  • 201254 bezoekers · 90 bekeken
  • 201154 bezoekers · 83 bekeken
  • 201091 bezoekers · 171 bekeken
  • 2009116 bezoekers · 681 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)38.75338918,6%
20254.95857927,6%
202452836517,4%
2023730,1%
202221211,0%
2021990,4%
2020330,1%
20193280,4%
2018112602,9%
20172021085,2%
20161981145,4%
201556512,4%
201442391,9%
201337311,5%
201290542,6%
201183542,6%
2010171914,3%
20096811165,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.407204,4%
1 tot 2 uur1.493214,6%
2 tot 3 uur1.469122,6%
3 tot 4 uur1.737153,3%
4 tot 5 uur2.487194,1%
5 tot 6 uur1.907194,1%
6 tot 7 uur2.005265,7%
7 tot 8 uur1.080183,9%
8 tot 9 uur1.295163,5%
9 tot 10 uur1.516173,7%
10 tot 11 uur2.077163,5%
11 tot 12 uur2.000224,8%
12 tot 13 uur2.144224,8%
13 tot 14 uur1.978173,7%
14 tot 15 uur1.996235,0%
15 tot 16 uur1.571235,0%
16 tot 17 uur1.745204,4%
17 tot 18 uur1.148224,8%
18 tot 19 uur1.523183,9%
19 tot 20 uur2.331173,7%
20 tot 21 uur1.827122,6%
21 tot 22 uur2.024224,8%
22 tot 23 uur1.720224,8%
23 tot 24 uur1.588204,4%
Samen42.068459100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag43 bezoekers · 3.805 bekeken
  • Dinsdag59 bezoekers · 14.654 bekeken
  • Woensdag59 bezoekers · 11.300 bekeken
  • Donderdag74 bezoekers · 7.883 bekeken
  • Vrijdag84 bezoekers · 2.339 bekeken
  • Zaterdag88 bezoekers · 130 bekeken
  • Zondag52 bezoekers · 1.957 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.805439,4%
Dinsdag14.6545912,9%
Woensdag11.3005912,9%
Donderdag7.8837416,1%
Vrijdag2.3398418,3%
Zaterdag1308819,2%
Zondag1.9575211,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
39.981 keer bekeken (95,0%), 319 bezoekers (69,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.087 keer bekeken (5,0%), 140 bezoekers (30,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Zonder grenzen

↑ Terug naar de berichten