Naar de inhoud

Zieleroerselen

Gedichten uit het hart
akke.beakke.be
Lieve jij,

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 20261010
woensdag 21 oktober 20261313
dinsdag 20 oktober 20261010
maandag 19 oktober 20261111
zondag 18 oktober 2026689
zaterdag 17 oktober 202615418
Samen26772
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 20261010
woensdag 21 oktober 20261313
dinsdag 20 oktober 20261010
maandag 19 oktober 20261111
zondag 18 oktober 2026689
zaterdag 17 oktober 202615418
vrijdag 16 oktober 20261212
donderdag 15 oktober 20261313
woensdag 14 oktober 20261717
dinsdag 13 oktober 20261818
maandag 12 oktober 20261515
zondag 11 oktober 202699
zaterdag 10 oktober 20268620
vrijdag 9 oktober 202699
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 20261212
dinsdag 6 oktober 202688
maandag 5 oktober 20261515
zondag 4 oktober 202699
zaterdag 3 oktober 20262020
vrijdag 2 oktober 20261313
donderdag 1 oktober 202677
woensdag 30 september 202688
dinsdag 29 september 202655
maandag 28 september 202655
zondag 27 september 202666
zaterdag 26 september 202666
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202677
Samen576315
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)4545
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)297102
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)14377
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)6767
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4040
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)88656
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)20555
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)8382
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2424
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1919
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3939
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1313
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)528
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3.26716
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)486
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)805
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)456
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)483
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1584
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)66
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Samen5.594702
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026534273
September 20261.228248
Augustus 20269998
Juli 20263.32530
Juni 202613114
Mei 202610723
April 20261606
Maart 20267670
Februari 2026203195
Januari 20269283
December 202531924
November 20254039
Oktober 202520.073152
September 2025518154
Augustus 20253.920341
Juli 202541.560344
Juni 2025259138
Mei 202533
April 202542143
Maart 20256763
Februari 20253.61817
Januari 202587464
December 2024587
November 20243.709113
Samen81.3942.542
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.040 bezoekers · 5.955 bekeken
  • 20251.382 bezoekers · 71.672 bekeken
  • 20242.100 bezoekers · 6.066 bekeken
  • 20239 bezoekers · 12 bekeken
  • 202219 bezoekers · 21 bekeken
  • 202191 bezoekers · 191 bekeken
  • 202035 bezoekers · 45 bekeken
  • 201992 bezoekers · 298 bekeken
  • 201890 bezoekers · 180 bekeken
  • 2017219 bezoekers · 558 bekeken
  • 2016377 bezoekers · 1.058 bekeken
  • 2015328 bezoekers · 649 bekeken
  • 2014982 bezoekers · 1.573 bekeken
  • 2013563 bezoekers · 1.024 bekeken
  • 2012586 bezoekers · 1.039 bekeken
  • 20111.199 bezoekers · 1.936 bekeken
  • 20101.916 bezoekers · 2.767 bekeken
  • 20091.559 bezoekers · 2.494 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.9551.0408,3%
202571.6721.38211,0%
20246.0662.10016,7%
20231290,1%
202221190,2%
2021191910,7%
202045350,3%
2019298920,7%
2018180900,7%
20175582191,7%
20161.0583773,0%
20156493282,6%
20141.5739827,8%
20131.0245634,5%
20121.0395864,7%
20111.9361.1999,5%
20102.7671.91615,2%
20092.4941.55912,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur892524,1%
1 tot 2 uur1.034534,2%
2 tot 3 uur1.093655,2%
3 tot 4 uur1.436473,7%
4 tot 5 uur1.154483,8%
5 tot 6 uur685534,2%
6 tot 7 uur710403,2%
7 tot 8 uur955594,7%
8 tot 9 uur802564,5%
9 tot 10 uur947493,9%
10 tot 11 uur971504,0%
11 tot 12 uur1.058433,4%
12 tot 13 uur1.175655,2%
13 tot 14 uur1.173695,5%
14 tot 15 uur972604,8%
15 tot 16 uur978453,6%
16 tot 17 uur1.254544,3%
17 tot 18 uur1.586655,2%
18 tot 19 uur1.660463,7%
19 tot 20 uur1.338352,8%
20 tot 21 uur1.471584,6%
21 tot 22 uur942362,9%
22 tot 23 uur1.109574,5%
23 tot 24 uur992504,0%
Samen26.3871.255100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag184 bezoekers · 5.782 bekeken
  • Dinsdag175 bezoekers · 11.429 bekeken
  • Woensdag199 bezoekers · 6.194 bekeken
  • Donderdag166 bezoekers · 213 bekeken
  • Vrijdag178 bezoekers · 761 bekeken
  • Zaterdag231 bezoekers · 571 bekeken
  • Zondag122 bezoekers · 1.437 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5.78218414,7%
Dinsdag11.42917513,9%
Woensdag6.19419915,9%
Donderdag21316613,2%
Vrijdag76117814,2%
Zaterdag57123118,4%
Zondag1.4371229,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
24.379 keer bekeken (92,4%), 902 bezoekers (71,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.008 keer bekeken (7,6%), 353 bezoekers (28,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Zieleroerselen

↑ Terug naar de berichten