Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
17/1018/1019/1020/1021/1022/1023/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 23 oktober 2026 | 42 | 42 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 64 | 63 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 88 | 87 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 79 | 79 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 84 | 80 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 395 | 124 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 1.413 | 75 |
| Samen | 2.165 | 550 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
28/93/108/1013/1018/1023/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 23 oktober 2026 | 42 | 42 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 64 | 63 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 88 | 87 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 79 | 79 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 84 | 80 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 395 | 124 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 1.413 | 75 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 194 | 188 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 336 | 305 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 113 | 111 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 116 | 113 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 120 | 118 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 88 | 86 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 152 | 143 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 68 | 68 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 90 | 89 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 91 | 90 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 75 | 72 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 322 | 288 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 65 | 65 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 76 | 76 |
|---|
| vrijdag 2 oktober 2026 | 74 | 68 |
|---|
| donderdag 1 oktober 2026 | 55 | 55 |
|---|
| woensdag 30 september 2026 | 65 | 65 |
|---|
| dinsdag 29 september 2026 | 57 | 56 |
|---|
| maandag 28 september 2026 | 48 | 48 |
|---|
| zondag 27 september 2026 | 62 | 61 |
|---|
| zaterdag 26 september 2026 | 64 | 64 |
|---|
| vrijdag 25 september 2026 | 75 | 73 |
|---|
| donderdag 24 september 2026 | 70 | 69 |
| Samen | 4.641 | 2.921 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 357 | 351 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 2.687 | 1.034 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 886 | 836 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 440 | 433 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 463 | 459 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 7.096 | 612 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 2.160 | 817 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 793 | 779 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 753 | 746 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 882 | 873 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 10.561 | 1.066 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 612 | 607 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 237 | 233 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 132 | 127 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 1.393 | 53 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 22 | 22 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 392 | 30 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 27 | 27 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 40 | 39 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 1.491 | 27 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 18.385 | 133 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 1.192 | 53 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 431 | 57 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 105 | 96 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 1.488 | 33 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 5 | 5 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 13 | 11 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 477 | 56 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 12 | 9 |
|---|
| Week 14 (30/3 tot 5/4/2026) | 52.859 | 105 |
| Samen | 106.391 | 9.729 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
novdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepokt
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| Oktober 2026 | 4.200 | 2.485 |
|---|
| September 2026 | 10.571 | 2.726 |
|---|
| Augustus 2026 | 12.979 | 3.461 |
|---|
| Juli 2026 | 2.106 | 396 |
|---|
| Juni 2026 | 19.953 | 236 |
|---|
| Mei 2026 | 3.218 | 241 |
|---|
| April 2026 | 50.015 | 156 |
|---|
| Maart 2026 | 6.649 | 838 |
|---|
| Februari 2026 | 37.319 | 3.774 |
|---|
| Januari 2026 | 17.731 | 968 |
|---|
| December 2025 | 2.515 | 258 |
|---|
| November 2025 | 18.124 | 592 |
|---|
| Oktober 2025 | 20.182 | 620 |
|---|
| September 2025 | 8.873 | 804 |
|---|
| Augustus 2025 | 33.931 | 1.032 |
|---|
| Juli 2025 | 14.890 | 864 |
|---|
| Juni 2025 | 33.596 | 749 |
|---|
| Mei 2025 | 56.600 | 1.198 |
|---|
| April 2025 | 3.502 | 366 |
|---|
| Maart 2025 | 1.138 | 660 |
|---|
| Februari 2025 | 1.684 | 204 |
|---|
| Januari 2025 | 5.618 | 317 |
|---|
| December 2024 | 513 | 242 |
|---|
| November 2024 | 3.826 | 2.109 |
| Samen | 369.733 | 25.296 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)15.281 bezoekers · 164.741 bekeken
20257.664 bezoekers · 200.653 bekeken
202430.070 bezoekers · 53.735 bekeken
2023577 bezoekers · 1.134 bekeken
2022131 bezoekers · 207 bekeken
202173 bezoekers · 94 bekeken
2020129 bezoekers · 218 bekeken
2019378 bezoekers · 898 bekeken
2018184 bezoekers · 1.077 bekeken
2017179 bezoekers · 309 bekeken
2016212 bezoekers · 351 bekeken
2015835 bezoekers · 1.383 bekeken
20141.344 bezoekers · 1.721 bekeken
2013805 bezoekers · 1.502 bekeken
20121.063 bezoekers · 2.194 bekeken
20111.798 bezoekers · 3.705 bekeken
20102.877 bezoekers · 6.213 bekeken
20092.037 bezoekers · 8.766 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 164.741 | 15.281 | 23,3% |
|---|
| 2025 | 200.653 | 7.664 | 11,7% |
|---|
| 2024 | 53.735 | 30.070 | 45,8% |
|---|
| 2023 | 1.134 | 577 | 0,9% |
|---|
| 2022 | 207 | 131 | 0,2% |
|---|
| 2021 | 94 | 73 | 0,1% |
|---|
| 2020 | 218 | 129 | 0,2% |
|---|
| 2019 | 898 | 378 | 0,6% |
|---|
| 2018 | 1.077 | 184 | 0,3% |
|---|
| 2017 | 309 | 179 | 0,3% |
|---|
| 2016 | 351 | 212 | 0,3% |
|---|
| 2015 | 1.383 | 835 | 1,3% |
|---|
| 2014 | 1.721 | 1.344 | 2,0% |
|---|
| 2013 | 1.502 | 805 | 1,2% |
|---|
| 2012 | 2.194 | 1.063 | 1,6% |
|---|
| 2011 | 3.705 | 1.798 | 2,7% |
|---|
| 2010 | 6.213 | 2.877 | 4,4% |
|---|
| 2009 | 8.766 | 2.037 | 3,1% |
Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 6.903 | 557 | 3,3% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 8.192 | 573 | 3,4% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 8.322 | 612 | 3,7% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 9.364 | 728 | 4,3% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 9.204 | 633 | 3,8% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 8.361 | 651 | 3,9% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 8.709 | 625 | 3,7% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 7.688 | 595 | 3,6% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 9.794 | 656 | 3,9% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 8.855 | 537 | 3,2% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 9.148 | 565 | 3,4% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 7.438 | 604 | 3,6% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 8.575 | 958 | 5,7% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 8.697 | 991 | 5,9% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 9.446 | 870 | 5,2% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 8.395 | 834 | 5,0% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 7.430 | 787 | 4,7% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 9.678 | 903 | 5,4% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 10.771 | 927 | 5,5% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 12.740 | 640 | 3,8% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 7.741 | 628 | 3,7% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 6.663 | 615 | 3,7% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 7.030 | 603 | 3,6% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 6.418 | 659 | 3,9% |
| Samen | 205.562 | 16.751 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag2.105 bezoekers · 27.783 bekeken
Dinsdag1.873 bezoekers · 14.525 bekeken
Woensdag2.286 bezoekers · 32.722 bekeken
Donderdag2.679 bezoekers · 31.178 bekeken
Vrijdag3.664 bezoekers · 42.447 bekeken
Zaterdag2.346 bezoekers · 28.655 bekeken
Zondag1.798 bezoekers · 28.252 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 27.783 | 2.105 | 12,6% |
|---|
| Dinsdag | 14.525 | 1.873 | 11,2% |
|---|
| Woensdag | 32.722 | 2.286 | 13,6% |
|---|
| Donderdag | 31.178 | 2.679 | 16,0% |
|---|
| Vrijdag | 42.447 | 3.664 | 21,9% |
|---|
| Zaterdag | 28.655 | 2.346 | 14,0% |
|---|
| Zondag | 28.252 | 1.798 | 10,7% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 148.655 keer bekeken (72,3%), 12.607 bezoekers (75,3%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 56.907 keer bekeken (27,7%), 4.144 bezoekers (24,7%)
‹ Terug naar de blog