Naar de inhoud

HET GOEDKOPE WEEKMENU

Iedere week een weekmenu rond € 25.00
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 20261286
Samen14624
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 20261286
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202644
dinsdag 29 september 202655
maandag 28 september 202633
zondag 27 september 202644
zaterdag 26 september 202644
vrijdag 25 september 202666
donderdag 24 september 202622
Samen236114
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1414
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)15230
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2828
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2626
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2929
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)26823
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)109
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)19911
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)392
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1.83021
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)15.207141
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)52
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)32
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1945
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1212
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)238
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)11
Samen18.075398
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202620886
September 202632882
Augustus 202620416
Juli 2026403
Juni 202617.039164
Mei 2026139
April 20261977
Maart 202688
Februari 20261414
Januari 202600
December 2025238
November 20252012
Oktober 20256348
September 2025302176
Augustus 2025298213
Juli 20259878
Juni 2025136106
Mei 202500
April 202575
Maart 20251010
Februari 202511
Januari 202500
December 202411
November 20241010
Samen19.0201.057
Per jaar
  • 2026 (tot nu)389 bezoekers · 18.051 bekeken
  • 2025657 bezoekers · 958 bekeken
  • 2024104 bezoekers · 104 bekeken
  • 20232 bezoekers · 3 bekeken
  • 20223 bezoekers · 4 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 2 bekeken
  • 20194 bezoekers · 11 bekeken
  • 20189 bezoekers · 17 bekeken
  • 20178 bezoekers · 11 bekeken
  • 201615 bezoekers · 30 bekeken
  • 201531 bezoekers · 58 bekeken
  • 201480 bezoekers · 132 bekeken
  • 2013101 bezoekers · 162 bekeken
  • 2012161 bezoekers · 276 bekeken
  • 2011274 bezoekers · 479 bekeken
  • 2010201 bezoekers · 364 bekeken
  • 200999 bezoekers · 232 bekeken
  • 200866 bezoekers · 168 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)18.05138917,6%
202595865729,8%
20241041044,7%
2023320,1%
2022430,1%
2021110,0%
2020210,0%
20191140,2%
20181790,4%
20171180,4%
201630150,7%
201558311,4%
2014132803,6%
20131621014,6%
20122761617,3%
201147927412,4%
20103642019,1%
2009232994,5%
2008168663,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur632204,4%
1 tot 2 uur623173,7%
2 tot 3 uur627153,3%
3 tot 4 uur704122,6%
4 tot 5 uur839194,2%
5 tot 6 uur916255,5%
6 tot 7 uur773183,9%
7 tot 8 uur832204,4%
8 tot 9 uur792214,6%
9 tot 10 uur737214,6%
10 tot 11 uur684143,1%
11 tot 12 uur748235,0%
12 tot 13 uur745235,0%
13 tot 14 uur768224,8%
14 tot 15 uur779183,9%
15 tot 16 uur778194,2%
16 tot 17 uur739163,5%
17 tot 18 uur897224,8%
18 tot 19 uur880163,5%
19 tot 20 uur771173,7%
20 tot 21 uur738204,4%
21 tot 22 uur663163,5%
22 tot 23 uur858214,6%
23 tot 24 uur634224,8%
Samen18.157457100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag57 bezoekers · 1.992 bekeken
  • Dinsdag66 bezoekers · 3.090 bekeken
  • Woensdag71 bezoekers · 3.052 bekeken
  • Donderdag66 bezoekers · 2.349 bekeken
  • Vrijdag61 bezoekers · 2.684 bekeken
  • Zaterdag80 bezoekers · 2.539 bekeken
  • Zondag56 bezoekers · 2.451 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.9925712,5%
Dinsdag3.0906614,4%
Woensdag3.0527115,5%
Donderdag2.3496614,4%
Vrijdag2.6846113,3%
Zaterdag2.5398017,5%
Zondag2.4515612,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
13.167 keer bekeken (72,5%), 321 bezoekers (70,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
4.990 keer bekeken (27,5%), 136 bezoekers (29,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van HET GOEDKOPE WEEKMENU

↑ Terug naar de berichten