Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
17/1018/1019/1020/1021/1022/1023/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 23 oktober 2026 | 18 | 18 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 38 | 38 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 37 | 37 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 31 | 31 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 29 | 28 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 48 | 48 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 23 | 23 |
| Samen | 224 | 223 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
28/93/108/1013/1018/1023/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| vrijdag 23 oktober 2026 | 18 | 18 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 38 | 38 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 37 | 37 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 31 | 31 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 29 | 28 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 48 | 48 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 23 | 23 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 109 | 89 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 139 | 130 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 43 | 43 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 45 | 45 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 41 | 41 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 36 | 36 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 42 | 42 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 45 | 44 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 171 | 44 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 51 | 51 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 39 | 39 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 32 | 32 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 30 | 30 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 43 | 43 |
|---|
| vrijdag 2 oktober 2026 | 31 | 31 |
|---|
| donderdag 1 oktober 2026 | 30 | 30 |
|---|
| woensdag 30 september 2026 | 39 | 39 |
|---|
| dinsdag 29 september 2026 | 30 | 30 |
|---|
| maandag 28 september 2026 | 26 | 26 |
|---|
| zondag 27 september 2026 | 25 | 25 |
|---|
| zaterdag 26 september 2026 | 40 | 38 |
|---|
| vrijdag 25 september 2026 | 35 | 35 |
|---|
| donderdag 24 september 2026 | 32 | 32 |
| Samen | 1.378 | 1.218 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 153 | 152 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 448 | 419 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 416 | 288 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 229 | 229 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 302 | 239 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 2.987 | 363 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 832 | 462 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 721 | 719 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 409 | 409 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 541 | 538 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 9.343 | 586 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 245 | 243 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 74 | 68 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 987 | 31 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 13 | 11 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 6 | 6 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 4 | 4 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 177 | 153 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 402 | 16 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 2.281 | 30 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 18.756 | 237 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 3.452 | 25 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 675 | 9 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 37 | 27 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 750 | 13 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 2.471 | 9 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 1 | 1 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 1.497 | 14 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 7 | 3 |
|---|
| Week 14 (30/3 tot 5/4/2026) | 4 | 4 |
| Samen | 48.220 | 5.308 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
novdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepokt
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| Oktober 2026 | 1.151 | 993 |
|---|
| September 2026 | 4.853 | 1.794 |
|---|
| Augustus 2026 | 10.642 | 1.876 |
|---|
| Juli 2026 | 1.063 | 103 |
|---|
| Juni 2026 | 21.617 | 437 |
|---|
| Mei 2026 | 4.915 | 75 |
|---|
| April 2026 | 3.975 | 26 |
|---|
| Maart 2026 | 13.066 | 219 |
|---|
| Februari 2026 | 2.844 | 1.674 |
|---|
| Januari 2026 | 106.658 | 327 |
|---|
| December 2025 | 127.346 | 295 |
|---|
| November 2025 | 194.904 | 499 |
|---|
| Oktober 2025 | 2.487 | 259 |
|---|
| September 2025 | 4.983 | 675 |
|---|
| Augustus 2025 | 11.147 | 810 |
|---|
| Juli 2025 | 7.711 | 888 |
|---|
| Juni 2025 | 2.777 | 199 |
|---|
| Mei 2025 | 1.509 | 628 |
|---|
| April 2025 | 235 | 38 |
|---|
| Maart 2025 | 542 | 328 |
|---|
| Februari 2025 | 50 | 50 |
|---|
| Januari 2025 | 332 | 53 |
|---|
| December 2024 | 578 | 68 |
|---|
| November 2024 | 927 | 847 |
| Samen | 526.312 | 13.161 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)7.524 bezoekers · 170.784 bekeken
20254.722 bezoekers · 354.023 bekeken
20248.064 bezoekers · 18.440 bekeken
202348 bezoekers · 56 bekeken
2022626 bezoekers · 650 bekeken
2021216 bezoekers · 303 bekeken
202076 bezoekers · 100 bekeken
2019237 bezoekers · 489 bekeken
2018396 bezoekers · 822 bekeken
2017552 bezoekers · 965 bekeken
2016138 bezoekers · 179 bekeken
2015507 bezoekers · 553 bekeken
20141.123 bezoekers · 1.234 bekeken
2013629 bezoekers · 853 bekeken
20121.250 bezoekers · 2.553 bekeken
20111.786 bezoekers · 3.358 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 170.784 | 7.524 | 27,0% |
|---|
| 2025 | 354.023 | 4.722 | 16,9% |
|---|
| 2024 | 18.440 | 8.064 | 28,9% |
|---|
| 2023 | 56 | 48 | 0,2% |
|---|
| 2022 | 650 | 626 | 2,2% |
|---|
| 2021 | 303 | 216 | 0,8% |
|---|
| 2020 | 100 | 76 | 0,3% |
|---|
| 2019 | 489 | 237 | 0,8% |
|---|
| 2018 | 822 | 396 | 1,4% |
|---|
| 2017 | 965 | 552 | 2,0% |
|---|
| 2016 | 179 | 138 | 0,5% |
|---|
| 2015 | 553 | 507 | 1,8% |
|---|
| 2014 | 1.234 | 1.123 | 4,0% |
|---|
| 2013 | 853 | 629 | 2,3% |
|---|
| 2012 | 2.553 | 1.250 | 4,5% |
|---|
| 2011 | 3.358 | 1.786 | 6,4% |
Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 17.807 | 360 | 4,2% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 19.655 | 328 | 3,8% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 17.637 | 366 | 4,3% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 23.621 | 352 | 4,1% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 20.315 | 366 | 4,3% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 18.991 | 418 | 4,9% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 19.411 | 409 | 4,8% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 19.078 | 368 | 4,3% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 17.871 | 399 | 4,7% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 18.813 | 333 | 3,9% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 18.018 | 322 | 3,8% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 21.854 | 364 | 4,2% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 21.609 | 429 | 5,0% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 23.635 | 402 | 4,7% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 23.690 | 360 | 4,2% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 24.647 | 309 | 3,6% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 24.410 | 321 | 3,7% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 23.306 | 402 | 4,7% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 21.154 | 382 | 4,5% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 19.918 | 285 | 3,3% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 20.425 | 295 | 3,4% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 19.507 | 328 | 3,8% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 20.359 | 320 | 3,7% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 19.790 | 359 | 4,2% |
| Samen | 495.521 | 8.577 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag988 bezoekers · 76.455 bekeken
Dinsdag1.034 bezoekers · 54.586 bekeken
Woensdag1.093 bezoekers · 60.163 bekeken
Donderdag1.205 bezoekers · 50.952 bekeken
Vrijdag1.476 bezoekers · 60.812 bekeken
Zaterdag1.842 bezoekers · 130.453 bekeken
Zondag939 bezoekers · 62.100 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 76.455 | 988 | 11,5% |
|---|
| Dinsdag | 54.586 | 1.034 | 12,1% |
|---|
| Woensdag | 60.163 | 1.093 | 12,7% |
|---|
| Donderdag | 50.952 | 1.205 | 14,0% |
|---|
| Vrijdag | 60.812 | 1.476 | 17,2% |
|---|
| Zaterdag | 130.453 | 1.842 | 21,5% |
|---|
| Zondag | 62.100 | 939 | 10,9% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 302.968 keer bekeken (61,1%), 5.796 bezoekers (67,6%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 192.553 keer bekeken (38,9%), 2.781 bezoekers (32,4%)
‹ Terug naar de blog