Naar de inhoud

klankbord

'n open geest en 'n luisterend oor
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202677
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202666
zaterdag 17 oktober 202610512
Samen13340
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202677
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202666
zaterdag 17 oktober 202610512
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202666
woensdag 14 oktober 202677
dinsdag 13 oktober 20261010
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202677
donderdag 8 oktober 202666
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 20261010
maandag 5 oktober 202666
zondag 4 oktober 202666
zaterdag 3 oktober 20266715
vrijdag 2 oktober 202677
donderdag 1 oktober 202677
woensdag 30 september 202666
dinsdag 29 september 202666
maandag 28 september 202688
zondag 27 september 202666
zaterdag 26 september 202655
vrijdag 25 september 202666
donderdag 24 september 202666
Samen341196
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2222
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)14653
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4343
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)10755
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1.48561
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)60465
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)26978
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)110110
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)115115
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)130130
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)8787
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3030
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)20611
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)88
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)262
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)823
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)986
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)273
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)53
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2005
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Samen3.839929
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026298153
September 20262.466312
Augustus 2026386386
Juli 202622732
Juni 20261129
Mei 202613519
April 202620710
Maart 2026103102
Februari 2026259241
Januari 20263939
December 202533452
November 2025550210
Oktober 2025721213
September 2025892266
Augustus 20252.140525
Juli 20251.146423
Juni 2025433132
Mei 20251313
April 202510738
Maart 202510391
Februari 20251515
Januari 202599
December 20241010
November 2024149148
Samen10.8543.448
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.303 bezoekers · 4.232 bekeken
  • 20251.987 bezoekers · 6.463 bekeken
  • 20241.091 bezoekers · 1.133 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 202238 bezoekers · 44 bekeken
  • 20217 bezoekers · 20 bekeken
  • 20204 bezoekers · 5 bekeken
  • 20198 bezoekers · 73 bekeken
  • 201815 bezoekers · 24 bekeken
  • 201712 bezoekers · 26 bekeken
  • 201623 bezoekers · 26 bekeken
  • 2015107 bezoekers · 125 bekeken
  • 2014467 bezoekers · 539 bekeken
  • 2013237 bezoekers · 348 bekeken
  • 2012341 bezoekers · 626 bekeken
  • 2011575 bezoekers · 1.256 bekeken
  • 2010505 bezoekers · 1.208 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.2321.30319,4%
20256.4631.98729,6%
20241.1331.09116,2%
2023220,0%
202244380,6%
20212070,1%
2020540,1%
20197380,1%
201824150,2%
201726120,2%
201626230,3%
20151251071,6%
20145394676,9%
20133482373,5%
20126263415,1%
20111.2565758,6%
20101.2085057,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur179864,8%
1 tot 2 uur133744,2%
2 tot 3 uur104593,3%
3 tot 4 uur276784,4%
4 tot 5 uur285643,6%
5 tot 6 uur369854,8%
6 tot 7 uur329834,7%
7 tot 8 uur215874,9%
8 tot 9 uur272864,8%
9 tot 10 uur386794,4%
10 tot 11 uur270804,5%
11 tot 12 uur323854,8%
12 tot 13 uur359814,6%
13 tot 14 uur418905,1%
14 tot 15 uur180673,8%
15 tot 16 uur269794,4%
16 tot 17 uur350653,7%
17 tot 18 uur150734,1%
18 tot 19 uur84543,0%
19 tot 20 uur110613,4%
20 tot 21 uur85633,5%
21 tot 22 uur312583,3%
22 tot 23 uur137714,0%
23 tot 24 uur242703,9%
Samen5.8371.778100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag272 bezoekers · 2.301 bekeken
  • Dinsdag261 bezoekers · 567 bekeken
  • Woensdag246 bezoekers · 381 bekeken
  • Donderdag230 bezoekers · 281 bekeken
  • Vrijdag211 bezoekers · 314 bekeken
  • Zaterdag336 bezoekers · 847 bekeken
  • Zondag222 bezoekers · 1.146 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2.30127215,3%
Dinsdag56726114,7%
Woensdag38124613,8%
Donderdag28123012,9%
Vrijdag31421111,9%
Zaterdag84733618,9%
Zondag1.14622212,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.844 keer bekeken (65,9%), 1.220 bezoekers (68,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.993 keer bekeken (34,1%), 558 bezoekers (31,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van klankbord

↑ Terug naar de berichten