Vrijdag 8 februari 2019
Plezierjachten.
Deze plezierjachten zijn afvarend op de Waal bij Druten.




Plezierjachten.
Schepen van Boskalis.



Fazanten.
De morgenstond enz
De haven van Druten.
De haven van Druten.
de boertjes van Druten.
Chateau Chalon 04603280
Barcelona 02332647
Pantera 07001708
Echternach 02327187
Tharsis 9649196
Elise 04803350
Queeroy - 06105007
Nauta 02001873
Titan 02318288
Elisabeth M-I - 02327155
Veerhaven XI 02333095
Acadia 02335205
Henja 02103401